Wpis z mikrobloga

Jeżeli będę codziennie


@SeriouslyDude: jeśli to będzie codziennie i on nie będzie sobie tego życzył to jest stalking i treść jaką będziesz mu przekazywał nie ma znaczenia.

Twoje pytanie jest dziwne, bo Korwin zrobił utwór literacki, muzykę i zaśpiewał piosenkę nie widzę tutaj analogii z Twoim pytaniem.
Przecież słuchania tej piosenki i jego przekazu nikt Ci nie narzuca, a jeśli Ty do kogoś dzwonisz i mówisz swoje poglądy to się narzucasz.
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność


@magik-86 ja się czuję zagrożony za każdym razem, gdy koriwn mówi o wieszaniu socjalistów - gdzie mogę go zatem zgłosić? przez te lata jego działalności miało to bardzo negatywny wpływ na moje poczucie bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SeriouslyDude: Zapraszam na najbliższy komisariat Policji, Policja musi przyjąć Twoje zgłoszenie. Zrób streama z wizyty.

Poza tym Korwin mówi, że socjaliści będą wisieć, a nie, że będzie ich wieszał.
To tak jakbyś np uważał, i mówił, że będzie padał deszcz, ale realnie nie masz na to wpływu.
Moim zdaniem mówienie o tym, że będą na drzewach wisieć socjaliści nie wyczerpuje znamion czynu zabronionego.