Wpis z mikrobloga

Wczoraj dołączyłem do #teamoxelo, i jestem dumnym posiadaczem rolek w naszych narodowych barwach, no prawie narodowych ( ͡ ͜ʖ ͡)
Kupiłem Oxelo na próbę i trudne początki z #rolki. Innych kolorów nie mieli na stanie, a uznałem że co mi tam, pewnie po jakimś czasie i tak je wymienię, a tutaj widziałem polecaliście je jako budżetówki.
Pytanie ode mnie, a w sumie nawet dwa.
Mam jakieś doświadczenie w jeździe na łyżwach / nartach, a wczoraj śmigałem po mieszkaniu i szło mi całkiem dobrze.

Czy polecacie jakieś kursy online, aby wyrabiać od początku dobre nawyki i korygować wyuczone błędy?
W necie znalazłem coś takiego https://skatingschool.pl/ i autor kursu pisze że wersja płatna jest lepiej rozbudowana, zastanawiam się ile w tym prawdy.
Mój #rozowypasek ma dużo expa w jeździe, więc chciałbym szybko nadrobić braki (òóˇ)
Warto wydać hajs na taki kurs?
Tapporauta - Wczoraj dołączyłem do #teamoxelo, i jestem dumnym posiadaczem rolek w na...

źródło: comment_1589272842cKprUQITwjZVVNm9Pe9qre.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Tapporauta: czy wy ludzie potrzebujecie do wszystkiego kursów, instruktorów i innych szurów do przepalania kasy? Odpowiadając na pytanie, nie nie potrzebujesz żadnych kursów oprócz może na yt jak sobie przy upadku głupiego ryja nie rozwalić, a i tak będziesz pewnie smigać po scieżkach i chodnikach to wywalone możesz mieć w takie rzeczy, a jazda na rolkach dużo nie wymaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Myshka: niby racja, ale głupia kwestia zakładania rolek. Nie wiedziałem na przykład że górna klamra ma chodzić odpowiednio luźno, a obejrzałem jeden materiał i wiem że już tutaj robiłbym podstawowy błąd.
Dzięki, postaram się głupiego ryja nie rozwalić ()
  • Odpowiedz
@Stekso_ wiem jak to wygląda XD ale kiedyś wydałem hajs na kurs gitarowy na udemy i był zajebisty, a wcześniej korzystałem tylko z takich into IT.
Chociaż teraz spoglądając na cene kursu i ilość darmówek od Ciebie to serio szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@Tapporauta: Taki kurs na rolki jest taki sobie, bo nie pokaże jakie robisz błędy. Można sobie obejrzeć różne ćwiczenia i próbować je powtarzać, ale trzeba mieć dobrą świadomość co się dzieje z ciałem. Podstawy załapiesz bez problemu. Jak chcesz coś więcej, to u siebie wiem, że nawet po kilku latach jeżdżenia i pracy nad techniką czasami potrzebna jest pomoc drugiej osoby, żeby z zewnątrz zobaczyć jak to wygląda.

Co to zapinania
  • Odpowiedz