Wpis z mikrobloga

Przynajmniej dostałeś jakiekolwiek punkty - w moim przypadku dwukrotnie nie przeszedłem z drużyną pierwszego etapu gdy miałem dopałkę x15. Dla porównania grając w plutonie z żółtymi i pomarańczowymi graczami z klanu wygranie jakiejkolwiek mapy nie jest problemem więc wyobraź sobie jakich debili musiałem trafić aby nie przejść pierwszego etapu.
  • Odpowiedz
@shox: Ten tryb to strata czasu. Potrzeba wbić przeszło 20k pkt gdzie bez bonusów na bitwe dostajesz 50 :D a w nagrode dostajesz przeciętny czołg ciężki. Jedynie misje x5 są w miare spoko bo książeczki 1 stopnia jak się ma załoge 4 perki i więcej nic nie dają już
  • Odpowiedz
a w nagrode dostajesz przeciętny czołg ciężki.


@pavlo0: Nie zapominaj o wencie, która po ulepszeniu za 3kk działa jak ta fioleta za dyrektywy. To już jest fajna nagroda i dla niej warto jest się trochę pomęczyć grając ten tryb.
  • Odpowiedz
  • 0
@pavlo0 za Berlin 5/5 dostajesz prawie 2k za bitwę.
Wczoraj dostałem czołg, dziś zaczynam ostatni etap. A jestem cienki jak dupa węża w tą grę. Imho super łatwy event
  • Odpowiedz
@shox: Ja wczoraj zrobiłem 5 x15 no i oczywiście ani raz nie było Berlina ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oczywiście dwa razy koniec gry na 2 etapie bo koledzy z drużyny grają kamikaze i cyk 400 pkt (°°
  • Odpowiedz