Wpis z mikrobloga

#pekao to chyba najgorszy bank ever. Dałem się skusić na promocję w styczniu (lokata+200 na start) ale poza nią wszystko co w tym banku jest to tragedia. Aplikacja - do niedawna totalnie nieczytelna, gównianie zaprojektowana. No teraz troche się poprawili w tej kwestii, chociaż też szału wielkiego nie ma. Teraz kończy mi się ta promocja, myślę zapytam czy mają jakąś ofertę na obecne albo nowe środki, to babeczka mi mówi że albo mogę zrobić lokatę przez aplikację ( 0.1% XD ) albo udać się do placówki bankowej gdzie zaproponują mi lepsze warunki. Myślę sobie - no bez sensu jest się w dobie #koronawirus szarpać tam osobiście, wezmę przedzwonię jak będzie coś faktycznie interesującego to podjadę tylko podpiszę ewentualne kwity. No ale wspaniały #banki #bank ma telefony dla ozdoby bo nikt nie odbiera ¯\_(ツ)_/¯ od dwóch dni.
Kolejna kwestia - przelewy z KO na główne - jak robisz przez aplikacje to masz za free, ale przez strone sciągają 7ziko za kazdy jeden przelew () fuck logic.
Jestem zażenowany tym jak wygląda cała #bankowosc i #obslugaklienta mając porównanie z #millenium gdzie zawsze stają na rzęsach w miarę ich możliwości żeby wszystko ogarnąć pozytywnie, kontakt bezproblemowy, w dodatku mają zajebistą aplikację i stronę www.
Pekao, uczcie się.
  • 8
@EmANDeM: wybrałeś bank który ma #!$%@? w systemie informatycznym, przez lata składał się z niezależnych fragmentów które nie miały ze sobą komunikacji. (serio jak miałeś założone konto we wschodniej Polsce i chciałeś ogarnąć coś będąc na wyjeździe w zachodniej to musiałeś czekać aż oddział z zachodu zagada do centrali w Warszawie żeby sprawdziła papiery w oddziale na wschodzie)
Mają nadreprezentację starych bab które mają wszystko w dupie i siedzą tam czekając
@thewickerman88: Wiesz co z tą placówką po eurobanku akurat mam to szczęście, że naprawdę mam tam ogarnięty team, który i mi i ojcu nie raz bardzo pomógł zarówno w momencie kiedy był to euro jak i teraz jak jest millenium więc nie mogę narzekać.
Czekam ostatnie dni na wykończenie promki i gdzieś indziej uciekam z pieniędzmi, mam tylko nadzieję, że nie będzie problemów z ich przelaniem.
@Janusz_z_Galilei: Faktycznie aplikacja miała u mnie problemy z przełączaniem się między zakładkami.
Czekam aż mi przyślą odsetki za te pół maja i 100zł z promki i zamykam to konto w #!$%@?. Wczoraj przelała się czar goryczy, bo udało mi się finalnie połączyć z oddziałem w moim mieście, ale po chwili ktoś ostentacyjnie pierdulnął słuchawką. Jako, że chciałem zabrać tą kasę a miałem limity ze względu na zakładanie przez biometrykę konta to
@Janusz_z_Galilei: W tej poprzedniej Appce denerwowało mnie to, że ekran przed logowaniem był taki sam jak po zalogowaniu xD W tej obecnej rachunki nie do końca są przejrzyste (no i łapie ścinki).
Jeżeli chodzi o bankowość to ja mogę polecić Millenium - strona i aplikacja miód (ʘʘ) obsługa też zawsze bardzo spoko - jeśli byś chciał kiedyś założyć konto to daj znać, zreflinkuje :P
Aktualnie badam Credit