Wpis z mikrobloga

@pyr_pyr_pyr oddając krew w ankiecie Zgadzasz się na to aby została odpłatnie przekazana do różnych instytucji i firm które wykorzystają jej składniki w przypadku gdy ta nie zostanie wykorzystana tutaj na miejscu przez szpital co zdarza się bardzo rzadko

Co to znaczy długotrwałe oddawanie krwi?
I przypominam że ta "typiara" nie jest sama bo jest na ponad 400 osób
@Jednorybek: dowody przedstawiłem w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/49368957/aktualizacja-regulaminu-na-tagu-barylkakrwi-liczba/ oczywiście pani doktur skończyły się argumenty więc usunęła moje wpisy i dała bana XD
@Pociongowy:
@bartiprog: tylko że każdy oddaje krew z nadzieją że komuś pomoże, a to że nikt nas nie informuje o powikłaniach i o tym że krew może być sprzedana za granicę to #!$%@?... ludzi trzeba uświadamiać
@pyr_pyr_pyr @pyr_pyr_pyr stoi jak byk informacja w ankiecie że krew może być sprzedana albo precyzując odpłatnie przekazana do innych celów innym firmom czy koncernom farmaceutycznym czy cokolwiek po prostu jest tam w ankiecie coś takiego to po pierwsze
Po drugie skoro @pani_doktor_od_arszeniku wypowiada się w jakimś temacie to ja jej wierze bo jest Ona solidnym i rzetelnym źródłem informacji
po trzecie szczeklik leży u mnie na półce, dostęp do medycyny jako takiej
@pyr_pyr_pyr zwykły błąd przy auto wpisywaniu dyktując wiadomość

Trudno zbudować wiarygodność, a mówię tutaj o tobie, Jeśli wypowiadasz się w niektórych kwestiach tak irracjonalnie jak chociażby na temat kelnerów pod jakimś wpisem całkiem niedawno
szybko Zdążyłem tylko przejrzeć twój profil. Sam byłem kelnerem Nie uważam się za głupiego człowieka ba wręcz Uważam się za bardzo mądrego ogarniętego który zrobił naprawdę mega robotę w gastronomii i osiągnąłem bardzo dużo tak jak sobie to