Wpis z mikrobloga

Witam, od jakiegoś czasu zbieram informacje do materiału na temat oczekiwań młodych mężczyzn względem kobiet. Gołym okiem da się zauważyć, coraz większy problem młodych mężczyzn w nawiązywaniu zdrowych relacji, oczekiwania i priorytety kobiet uległy zmianie na przestrzeni ostatnich 10 lat głównie przez massmedia, mam do Was pytanie drodzy panowie, jak sobie radzicie z przegrywem? Czy wykop Wam pomaga? Czy widzicie nadzieję dla siebie? Jakie macie oczekiwania wobec kobiet? Co by musiało się zmienić byście byli szczęśliwi? Co jest powodem głównym waszego przegrywu? Ile macie aktualnie lat? Dziękuję za wszelką przydatną pomoc.
#blackpill #przegryw #przemcel #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 27
@Bulma86 26 lat, wykop nie pomaga bo się naczytam o blackpillu raz na jakiś czas i mi #!$%@? xD sam sobie to robię, ja ogólnie jestem teraz przegryw bo depresja i niechęć do dużych grup ludzi i imprez, ale miałem partnerki już więc nadal jest nadzieja, lojalna; wspierająca; potrafiąca poświęcić trochę czasu tylko dla mnie i Vive versa; musiałbym poustawiać sobie w głowie sporo rzeczy i nauczył sie kochać samego siebie, sparzyłem
1. jak sobie radzicie z przegrywem?: Nie uważam się za takiego, chociaż możliwe, że jestem (pewnie mechanizm wyparcia działa xd)
2. W znalezieniu związku - nie :DD, nawet nie po to tu chodzę. Generalnie czasem fajnie jest mi tu wejść
3. Widzę, ale możliwe, że złudną. W innym przypadku poleciałbym ostro w hedonizm
4. Lojalność
5. To właśnie sprawdzam. Pewnie ja
6. 1-2 lata w szpitalu #!$%@? mnie psychicznie i fizycznie. Może
@Bulma86: dzięki wypokowi czuje jakąkolwiek tożsamość, czuje sie potrzebny i lubiany, w świecie realnym jestem gównotrybikiem. Oczekiwania względem kobiety? Musi mieć oczy w moim typie, musi mie akceptować i mieć podobny charakter. Tyle. Może być gruba, może pracować za najniższą, może być niesamodzielna. A oczekiwania względem faceta? O #!$%@?...
@postrachNocnegoSzczura: Zdarza się tak, że pod wpływem czynników zewnętrznych zwykły normik może wejść w fazę przegrywu, ja bym Ciebie raczej przegrywem nie nazwała, masz typowe objawy po toksycznym związku a że mocniej odczuwasz rzeczywistość tym bardziej cierpisz, blackpill jest jak nóż, można pokroić nim chleb lub podciąć sobie żyły, blackpill jest bronią a jednocześnie tarczą i tylko od Ciebie i Twoich emocji zależy jak go użyjesz, depresja dopada coraz więcej ludzi
@pul_litra_wstydu: Być może problem leży w tym, że myślisz za dużo o innych i jak Cię odbierają. Hedonizm z reguły jest kojarzony z czymś złym, tymczasem człowiek jest gatunkiem u którego hedonizm odgrywa dość ważną rolę, czasami trucizna może być lekarstwem, czerpanie przyjemności z życia leży w ludzkiej naturze, myślałeś o tym by spróbować robić to co sprawia Ci przyjemność bez zbędnych analiz? Nie piszę Ci byś ćpał do upadłego lecz
@ArmageddonsBlade: Wielu ludzi czuje się przegrywami i to jest uczucie autentyczne, są różne rodzaje przegrywu i stąd się bierze zamieszanie i podziały, mam znajomego bezdomnego, znam go ze szkoły, chłopak ma 28 lat i od 10 mieszka na ulicy, rodzice go z domu wyrzucili jak urodziło im się nowe dziecko... chłopak ma 130 cm wzrostu.... próby samobójcze...on sam za przegrywa się nie uważa lecz niestety nim jest...i nie ma on szans
@KontrastWykop: Pocieszę Cię, wszyscy jesteśmy gówno-trybikami niestety wymagania kobiet rosną gdyż tak je programują mass media, Twoje wymagania naprawdę nie są duże patrząc na nie z pozycji kobiety, najgorsze jest to że kobiety nawet nie są świadome tego jak mocno zostały zaprogramowane/zmanipulowane na przestrzeni ostatnich 10 lat, wielu mężczyzn myśli ,że w nich leży problem, tymczasem to nie jest do końca prawda, inżynieria społeczna postępuje i postępować będzie, ludzie świadomi procesów
@DestroDevil: Rafał Olszak to super facet, szkoda że tak mało jest ludzi którzy otwarcie mówią o tym zjawisku, ja Rafałem nie jestem i nim być nie zamierzam, jestem kobietą i robię materiał o podobnej tematyce z tym że okiem kobiety na to patrzę i właśnie w kobiecej formie mam zamiar podjąć ten temat. Pozdrawiam
@Candy51: Wiem wiem, obecnie nadziei nie widzicie i jej nie czujecie, ból samotność to najgorsze uczucia a ciągłe ich doświadczenie odbiera nadzieję. Życzę Ci tego byś nie miał racji w tej kwestii, liczę na to że słońce zagości jeszcze w Twoich oczach i ujrzysz nadzieję dla Siebie nawet jeżeli teraz jest tylko mrok i pustka, niech mrok Tobą nigdy nie zawładnie na stałe. Pozdrawiam
@Papajacz: Czy mężczyzna to nie człowiek? Kobieta w teorii rzadko jest przegrywem lecz i takie skrajne przypadki się zdarzają dlatego była mowa o ludziach a nie tylko o mężczyznach.
@Bulma86 co tu sie wyprawia, co to za material? Jak i kiedy to będzie przedstawione?

Pierwszy raz spotykam się (na wykopie i poza nim) z kobietą, którą interesuje męska perspektywa

@Bulma86: jak sobie radzicie z przegrywem? Mam wyebane to dobry sposób
Czy wykop Wam pomaga? To jedyne miejsce gdzie spedzam czas wiec nie wiem
Czy widzicie nadzieję dla siebie? tak moze po smierci przerobia mnei na kompost i bede chociaz troche uzyteczny
Jakie macie oczekiwania wobec kobiet? azjatka ładny usmiech
Co by musiało się zmienić byście byli szczęśliwi? nie wiem
Co jest powodem głównym waszego przegrywu? #!$%@? umyslowe
Ile macie aktualnie