Wpis z mikrobloga

pytanko do ludzi korzystających z #iptv na Mi Box
kupiłem na prezent rodzicom Mi Boxa - głównie do oglądania netflixów, programów z playera itd.

generalnie rodzice mają kablówkę ale mama by się na pewno ucieszyla z iptv z włoskimi kanałami
router mają w tym samym pokoju co telewizor, odległosć z 2m

jest szansa, że iptv na tym pociągnie?
jaka minimalna prędkość była by potrzebna?

#mibox #kodi
  • 5
jaka minimalna prędkość była by potrzebna?


@boloney: dokładnie Ci nie odpowiem, ale miałem wcześniej 150 mb/s, potem 300 mb/s i całkiem dobrze to hulało, aczkolwiek sam chciałem już pociągnąć kabel bo przy transmisjach meczy co parę minut ścinało, tylko wtedy zrezygnowałem z iptv bo weszła wtyczka z ncplus do kodi i niczego więcej mi do szczęścia nie potrzeba
@boloney: do samego iptv wystarczy 15Mb jak chcezz w tym momencie tez ogladac youtube, masz podlaczone inne urządzenia to minimum te 30Mb. Teraz większość dostawców i ternetu to chyba z 50 minimum więc nie ma co się obstawiać. Najlrpiej to bierz test od jakiegos iptv i sprawdź jak to u nic śmiga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boloney: jeśli mają kablówkę to pewnie internet też w miarę solidny. Kiedyś miałem ADSL 20 Mbps (w praktyce około 15 - 16) i zdarzały się ścinki. Teraz na 150 Mbps z kablówki jest praktycznie bez zarzutu.