Wpis z mikrobloga

#seriale
Wiekszosc seriali jak ogladam to mam palec na strzalce w prawo i przewijam sobie nudne sceny. #billions to chyba jedyny serial, gdzie robie w druga strone, niektore sekwencje sa tak genialne, ze moge to 2-3 razy obejrzec. Do dzis nie rozumiem jakim cudem ten serial nie jest kultowy, albo chocby nominowany do jakiejkolwiek nagrody.Giamatti i Lewis robia tam genialna robote.

Aha, dodam jeszcze jedno. Niech sie Netflix uczy jak wprowadzac postac transgender do serialu. Przeciez Taylor to majstersztyk i nikt nie powie, ze zostala wprowadzona na sile, idealnie wpasowuje sie do klimatu.
miki4ever - #seriale
Wiekszosc seriali jak ogladam to mam palec na strzalce w prawo ...

źródło: comment_1589356898iiwnEQw62T9FVKrgHJmjTC.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@iAmTS: Kazdy serial ma jakies slabe momenty, jak robisz 5 sezonow to tego nie przeskoczysz, no ale na Boga. Mamy teraz poczatek 5 sezonu, a serial poki co trzyma caly czas wysoki poziom.

Obstawiam, ze jakby to bylo HBO lub Netflix to bysmy mieli paredziesiad nominacji i pare nagrod, no ale chyba problemem jest nadawca.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Dialogi robią ten serial, ten kto to pisze jest geniuszem. Mi ten styl cholernie pasuje, i te ciągłe nawiązania do popkultury i innych seriali używane do opisania różnych sytuacji. Po prostu czuć że bohaterowie żyją w tym samym świecie co my. Jeden z niewielu seriali który się po prostu ogląda przyklejonym do ekranu tak jak mówisz mimo że praktycznie nic się nie dzieje. Nie piorą się po ryjach i szczelają
  • Odpowiedz
@drzuo: @miki4ever: mnie tez zachwycają te dodatkowe postaci, które choć na chwile, to potrafią przyciągnąć charyzmą, osobowością czy nawet wyglądem. Wkurza mnie obecna Wendy ale przez dobre kilka sezonów ciężko oko oderwać. Może i dobrze, ze nie jest taki super popularny bo potem scenarzysci potrafią nie wytrzymać presji.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Właśnie w drugoplanowych postaciach tkwi siła tego serialu. I nie są dawkowane zbyt nachalnie tak że nie ma przesytu. Nawet Taylor jest spoko mimo że wydawało się że to obowiązkowo wplecione diversity i wokeness

A Bill to jest mistrzostwo świata, uwielbiam każdą scenę z tym gościem
d.....o - @iAmTS: Właśnie w drugoplanowych postaciach tkwi siła tego serialu. I nie s...
  • Odpowiedz
@miki4ever:

nikt nie powie, ze zostala wprowadzona na sile, idealnie wpasowuje sie do klimatu.


Nie została, tylko zostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy sezon to faktycznie mistrzostwo, ale im dalej tym mniej wiarygodne są wydarzenia.
  • Odpowiedz
@miki4ever: najlepiej napisane dialogi jakie widziałem. Lubię też to, że tracę wątek wyłączając się na 5 sekund, żeby sprawdzić znaczenie jakiegoś słówka.
  • Odpowiedz
  • 0
@promateosz No to po co ogladac serial w kawalkach? xD Jak nudzi to lepiej nie ogladac w ogole. Filmy tez pomijasz? Książki o 20 stron przewijasz bo nudzi? To raczej zachowanie znudzonego 10 latka.
  • Odpowiedz