Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#mirabelkopomusz
Zastanawiam się nad kosmetykami The Ordinary, poczytałam, napaliłam się jak szczerbaty na suchary. Co o nich sądzicie czy faktycznie są takie super? Gdzie ewentualnie można je zamówić w dobrej, normalnej cenie? Patrzałam na drogerię cosibella, ale tam są bardzo duże braki...
  • 9
@Yssuna: Opinii jest bardzo dużo pozytywnych, ale na mnie szczerze mówiąc średnio działają (mam azelaic acid i niacinamide 10%). Niacinamide początkowo powodowało u mnie zaczerwienienie (używałam na nos), oczywiście stopniowo wprowadzałam, a obecnie nie widzę żadnych efektów :( kwas azelainowy natomiast ani nie szkodzi, ani nie pomaga xD co do tego gdzie zamówić, to niestety nie pomogę bo mi się udało zamówić na cosibella jeszcze w grudniu, przed potężnym boomem na
@Yssuna: krwawy peeling kwasowy na mnie działał bardzo fajnie, ale od jakiegoś czasu nigdzie go nie widziałam. Tylko trzeba go stosować zgodnie z tym co na opakowaniu, bo może podrażnić. Reszty nie stosowałam to nie wiem.
@Yssuna: Są super jako dodatek do pielęgnacji. Ja mam serum peptydowe, kofeinowe i hialuronowe. Bardzo polecam, zmieniło to moją skórę. Czekam jeszcze na tonik, retinol i kwasy ale to już chyba po wakacjach bo tam wielu rzeczy nie można że sobą używać, trzeba nosić filtr itp.

Teraz kupisz tylko na allegro albo stronie producenta. Na stronie producenta poczekasz z miesiąc albo i więcej ale wszystko jest taniutkie a na allegro zapłacisz