Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do inicjatyw ustawodawczych musi być ich 15 a jest obecnie 11


@ArpeggiaVibration: i dlatego jako zadeklarowani przeciwnicy podatków siedzą na ciepłych posadkach biorąc kasę z podatków i z podatków finansując swoją partię? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 100 ustaw Mentzena który nawet nie jest posłem xD kolego sam popatrz jak to brzmi
@powaznyczlowiek: tak to brzmi że są najaktywniejszą grupa posłów w całym sejmie mimo że ich jest najmniej to samo z zapleczem czy Mentznem który pisze ustawy i projekty by ktokolwiek z rządu mógł się na nich wzorować i zrobić coś dobrego dla kraju jak będzie chciał a nie tylko dla siebie - a ty byś mógł zobaczyć co proponują. To samo w sejmie w kółko coś konstruktywnie proponują pisiakom bo tylko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArpeggiaVibration: posłuchaj, mam prawie 30 lat i nieraz głosowałem na Korwina, po 12 latach głosowania widzę jak na dłoni że ten gość i żaden z jego otoczenia nigdy nikomu niczego nigdzie nie zaproponował i nie zrealizował ( ͡° ͜ʖ ͡°) dużo gadania, happeningi i loty samolotem

kiedy już ci przejdzie ten zachwyt i za kolejne X lat zobaczysz że nic się w tym temacie nie zmieniło to
@powaznyczlowiek: a ja mam więcej od ciebie lat i też wssystko widzialem plus pamiętam końcówkę komuny i widziałem wszystkie opcje polityczne i widze od Magdalenki do teraz co każdy robi - no i co z tego?? Nic.

Ja nie mam nadziei że się cokolwiek zmieni. Poczytaj moje komentarze pod tym tagiem - sądzę że ten kraj prosru jest w zbyt głębokim gównie by w ogóle przetrwac. Nawet jakby ktokolwiek rozsadny miak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArpeggiaVibration: ale co kłamiesz xD ja twierdzę że siedzą na ciepłych posadkach biorą kasę i nie podejmują żadnych realnych działań, a z tego co robią nie wynika absolutnie nic, a ty mi wyskakujesz ze mają dużo propozycji i projektów - no oczywiście że nie kłamiesz - wręcz potwierdzasz to co napisałem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArpeggiaVibration: pokazałbym jaja i odrzucił zbędne mandaty żeby nie ciągnąć podatków, albo dążyłbym do przeprocesowania takich ustaw, które są możliwe do zrealizowania w obecnej sytuacji przy obecnym rządzie, włączył się w tworzenie aktualnych praw - no szukał współpracy żeby cokolwiek zrobić

Tymczasem korwiniści, tak jak 30 lat temu, piszą swoją wersję państwa, 100 ustaw do szuflady, które nigdy nie zostaną wprowadzone (prawdopodobnie nawet jeśli dojdą do władzy) i rozkładają ręce "no
@powaznyczlowiek hmmm czyli w sumie upewnilbys się że zaliczysz śmierć polityczna jak Kukiz :) Dobra nieważne - nie mam zamiaru ciebie ani nikogo przekonywać co poprawiłem to poprawiłem. Jak wyżej tak czy siak ten kraj jest skonczony więc bądź zdrów poczciwy kolego i dbaj o swoich bliskich i potrzebujących w tych gównianych latach które stoją przed ta krainą. Polityka to ostatnia rzecz jaką powinna teraz zaprzątac ludziom głowy.