Wpis z mikrobloga

@LechuZMechu: @MrBazuki: no to poszedłem wykonać pierwszą misję - odzyskać smoczy ząb, dość szybko i łatwo bez większych problemów poradziłem sobie z bandytami ale... okazało się że misja się rozwija w znalezienie skarbu i tam zastępy umarlaków. Z początku męczyłem się swoją kocicą używając sztyletu czy miecza, potem wziąłem młot dwuręczny i kosiła ich aż miło. Mega daleko szedłem aż trafiłem do celu. Ostatni umarlak był dość silny ale szybko
@rbk17: Dołącz do gildii złodziei (znajduje się chyba w Samotni) tam wykonasz kilka zadań zdobędziesz niezłą zbroję, z umiejętności rozwijaj skradanie się, lekkie zbroje, łuk albo broń jednoręczną w zależności co Ci bardziej pasuje no i oczywiście otwieranie zamków
@Mihru: w sumie to nie rozumiałem nigdy po co rozwijać otwieranie zamków w Skyrim. Otwieranie zamków jest na tyle łatwe że bez perków i tak da się otwierać. Ja za pierwszym razem grałem takim złodziejem/skrytobójcą i grało się świetnie. Z umiejętności brałem skradanie, broń jednoręczną, kradzież kieszonkowa, alchemię do trucizn (najmniej przydatne z tego zestawu) , lekkie zbrojw
@MrBazuki: jakimś cudem jednak wskoczyłem i wróciłem ale w drodze powrotnej zboczyłem gdzie indziej he he, ostatecznie potem wróciłem do miejsca docelowego i quest wykonany. Już wiele questów zrobiłem włącznie z grupowym ubiciem białego smoka pod Białą Granią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mihru a którą z cech rozwijać: magia, wytrzymałość(zdrowie), kondycja - rozumiem że to 3 głównie?
@rbk17: W rzeczywistości każda z dróg rozwoju w skyrimie jest prawidłowa. Należy jedynie wśród jednej z rozwijanych umiejętności mieć umiejętność ofensywną. Co do jednych z możliwych dróg rozwoju:

łotrzyk/złodziej :
- skupiasz się na skradaniu i eliminacji zanim cię ktokolwiek nakryje
- w drzewku umiejętności skradania masz bonus do zadania obrażeń z ukrycia (6x przy użyciu broni jednoręcznej, 3x przy użyciu łuku, 15x przy użyciu sztyletu), na początku zdecydowanie łatwiej będzie
łotrzyk/złodziej :


@Edi93: i łuk jest dobry i broń dwuręczna, co ciekawe Khajici mają pazury i też biją mośków samymi rękami. Mam już pomocnicę Lydię więc ona pozabija to z czym nie dam rady, w tym 2 smoki mi pomogła ubić. Poza tym wrogowie często się blokują dzięki czemu paru silnych bossów pokonałem. Mam już maskę tego vyfllflflfla czy jak mu tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)