Wpis z mikrobloga

@G-R-B: w sumie to ta gra jest tak pokręcona, że nawet po osiągnięciu oficjalnego celu dalej można grać. :D Ile mi to zajęło? Nie wiem, bo nie streamowałem od samego początku. Zacząłem grać pod koniec 2017 roku, ale oczywiście z dużymi przerwami.
@OSH1980 Ja też mało czasu i motywacji do grania. Ostatnio sobie z rpg gram na zmianę w BG1, Risen 1 i taką ciekawostkę od jakiegoś małego studia - Barlum. Całkiem przyjemne to ostanie i za grosze było w promocji na gogu.
@OSH1980 czyli czyste hardkorowy retro. Grasz w coś czasem z gier po 2000? :-) Między 2000-2005 wychodziło sporo dobrych tytułów. Potem przemysł już zaczynał iść w stronę tego co mamy dzisiaj.
@OSH1980 ja w tych nowych tytułach AAA nie odnajduję tego co w tych starych - pasji. Od graczy dla graczy. Pojedyncze tytuły współczesne mi odpowiadają, często jakieś indyki.
@OSH1980 nad Elite się zastanawiałem, ale odstraszyło mnie ile dlc trzeba kupić, żeby fajnie się grało. Bez dlc nie lądujesz na planetach itp. Z takich gier to Ci jeszcze polecam Subnautica. Trochę jak nms, ale w podwodnym świecie.
@OSH1980 Ok, to może słaby research zrobiłem. Ogarnę jak będzie w dobrej cenie. Na razie i tak mam za dużo do ogrania. Subnautica jest świetna, serio. Warto dać jej szansę, ale jak to mają tego typu gry do siebie - grasz miesiąc, nudzi Ci się, a potem wracasz.
@OSH1980 w takich momentach jak gram w proste, nieskomplikowane i niedepresyjne gry. Euro Truck Simulator jest najlepszy na odstresowanie się. Do tego dobra, spokojna muzyka i szklaneczka czegoś mocniejszego :-D Nie promuję jeżdżenia po pijaku, ale cel uświęca środki