Wpis z mikrobloga

Po 22 latach zamyka się Pan Viking Caffe na rynku. To miasto chyba rzeczywiście dąży do całkowitego przekształcenia się w sypialnię miast ościennych, bo nie ma tu już w zasadzie nic innego poza kolejnymi sklepami oraz blokami. #myslowice
  • 10
@Mortemek: @venena: no i #!$%@? no i cześć
To miejsce na rynek to i tak nieporozumienie - zamiast nowocześnie podejść do tematu, #!$%@?ć kopalnie i na jej terenie zrobić nowoczesny rynek to wszystko w największym siedlisku patologii.

Można by na terenie KWK Mysłowice #!$%@?ąć teraz rynek, a tam zostawić stary rynek, ogarnąć ten temat itd. Tyle, że kasy brak, a UM się chyba nie kwapi do dotacji UE na takie
ale ja akurat po Piasku i dalej to wieczorem bym nie szła


@venena: ja chodziłem, po Rymerze też nieraz - butelka w auto raz poleciała, raz mnie gonili :D Ale na Nikiszowcu też prawie obskoczyłem #!$%@? w sumie więc nieważne gdzie, ważne z kim chyba xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lapidarny: nie wymagajmy od gościa, któremu od 20 lat w samorządzie zawsze "wiatr wieje w oczy", gość ciągle siedzi w opozycji, wszyscy dookoła są źli, on nie.
Ja dalej nie rozumiem dlaczego mysłowiczanie nie uczą się na błędach. Uprzednio rządził EL, też wieloletni samorządowiec, teraz DW i w obu przypadkach z perspektywy mieszkańca to są lata zmarnowane, widząc rozwój i inwestycje ościennych miast.

A była szansa na świeży powiew :(