Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FotDK: Kolejny porównujący homoseksualizm do zaburzeń i sprowadzający go tylko do seksu. Jeśli dla kogoś czymś prowokującym są długie włosy czy dwóch chłopaków trzymających się za rękę to on ma problem, a nie długowłosy kuc czy ci geje. Nie przypuszczam, by w Hiszpanii czy USA był z tym problem na taką skalę. Nie da się normalnie robić kariery, jeżeli w zwykłych, codziennych czynnościach grozi Ci niebezpieczeństwo. I to trzeba zmienić. Swoją
  • Odpowiedz
Nikt też nie chce zakazywać bycia homoseksualistą - sprzeciw nie dotyczy osób, tylko programu polityczno-społecznego. Doskonale o tym wiecie, a wmawianie ludziom że sprzeciw wobec polityki to uderzenie w osoby lgbt jest obrzydliwe.


@malleonamalo: O takie banalne rzeczy jak Tęczowe Piątki też zaraz była wielka awantura, więc to raczej wychodzi poza kwestie polityczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Old_gamer1988: Ale po co pisałeś w takim razie do mnie, skoro nie dajesz mi szansy zrozumienia Twoich racji ? Na moje "Ktoś ci ujawnił, że tak naprawdę nie jest homoseksualistą tylko ma fetysz poniżania i ciągłego plucia w twarz?" odpowiedziałeś "każdy inny, każdy ma swoje fetysze". Gdzie tu sens i logika ? "Jak pierwsze co o nim się dowiadujemy to a:jest gejem, b:wszyscy na niego się uwzięli, nie wychodzi mu nic
  • Odpowiedz
  • 0
@Ekspert_od_niczego nie mam uprzedzeń. Po prostu nie lituję się nad każdym biednym. Ruch LGBT tylko potrafi prowokować a nie bronić.

No ta. Wieczne zagrożenie. Oblężona twierdza. Aż dziw, że ktoś to kupuje. I tak jest to zaburzenie, jak każde inne seksualne anomalie. Więc problem mają w sumie dwie strony barykady.
  • Odpowiedz