Wpis z mikrobloga

@Barti1403: żabka to tylko agencja pocztowa, co do tej trwałości dlatego właśnie poczty, a nie agencje. W małych miejscowościach są też punkty pocztowe np. jakaś Grażynka z Januszem w prowadzonym przez siebie warzywniaku na osiedlu przyjmują listy/paczki/opłaty za rachunki i też nie przechodzą ¯\_(ツ)_/¯
@poziomek90: twoje pasuje bardziej, ale paczkomaty można podpiąć pod przedmioty produkowane masowo. W każdym razie odrzucam z tego powodu.
@Elszu: @bsl: Nie będę tworzył nowego wątku tylko podepne się już tutaj. Jak widzicie stacje rowerów miejskich? Dla mnie zawsze były to nominacje z dupy, ale jak ruszył Wayfarer to przechodziły wszystkie jak leci. Ja nie zgłaszałem u siebie, chociaż mógłbym ze dwie-trzy zgłosić, a ostatnio kolega powiedział że jemu
@Barti1403: jak były AMA prowadzone to napisał ziomek, że stacje są ok i przechodziły, ale byli i tacy co dalej uwalali. Generalnie stacje na plus (dawałem 3 jak miałem do oceny).
@poziomek90: nie wiem jaka stacja, ja nic op stacji nie pisałem. Różnica pewnie taka, że paczkomat pod domem koledzy mają, a może nawet gdzieś koło pracy i nic innego wartościowego tam nie ma ¯\_(ツ)_/¯ Naucz ich latać to nie będą musieli się męczyć z gównianym pokestopem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barti1403: stacja rowerów miejskich tymczasowe napewno bym nie akceptował w szczególności że teraz KORONA i wiele miast zawiesiło rowery miejsce ( a w Berlinie są stacje tymczasowe poprostu stoi żółty rower obok którego trzeba stawiać inne)
W małych miejscowościach są też punkty pocztowe np. jakaś Grażynka z Januszem w prowadzonym przez siebie warzywniaku na osiedlu przyjmują listy/paczki/opłaty za rachunki i też nie przechodzą ¯_(ツ)_/¯


@Elszu: No u mnie w mieście, akurat wszystkie tego typu agencje pocztowe przeszły. Jedną dodawałem chyba z 5 razy, ale w końcu przeszła :).
@pawel8511 łudzi się człowiek trochę, że za takie ujowe ocenianie będą jakieś konsekwencje, a tak tylko grający w ingress pod dupie dostają ( _)