Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Studiuję dwa dobre kierunki, chodziłem do dobrego liceum. Zdecydowana większość dziewczyn w nich to na prawdę dobry poziom, zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i jakiś tam sposób bycia, szeroko pojęty charakter, bez problemu dało i da się sensownie porozmawiać.

I tu pojawia się ciekawa sprawa. Bo spora ich liczba była sama, wiele z nich to singielki także w obecnym momencie. Liczba stałych partnerów każdej z nich waha się od 1 do maks 2. Oczywiście mogę nie wiedzieć o jakichś tam wakacyjnych przygodach, czy tinderowych ONS, ale bardzo mocno wątpię żeby tu ilość była niewiadomo jak wysoka... Wątpię tym bardziej, że większości z nich w ogóle na tinderze nie widziałem.

Bardzo przeciętne laski dostają atencję, to aż trudno sobie wyobrazić jaki wybór muszą mieć omawiane przeze mnie dziewczyny...
Czemu wolą być same? Jakieś pomysły, nie wiem czy macie podobne spostrzeżenia

#przegryw #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebe9025f5c87a77924b4bac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: bo facet nie jest im do niczego konieczny. Mają pieniądze pozwalające się utrzymać, nie mają kompleksów i poważnych braków emocjonalnych z dzieciństwa, nie mają jeszcze parcia na rodzinę i jak większość kobiet celują wyżej od siebie. Jak jesteś 5/10, masz IQ koło 100 i pracujesz w sklepie za 2,5k to nie ciężko znaleźć faceta który jest "wyżej". Jak jest to 8/10, 140 i 6k to jest wybór się znacznie zawęża.
Czemu wolą być same? Jakieś pomysły, nie wiem czy macie podobne spostrzeżenia


@AnonimoweMirkoWyznania: bo żaden nie jest wystarczająco przystojny, wystarczająco bogaty, wystarczająco dobry, dużo kobiet mam wrażenie wpadło w swego rodzaju obłęd. Oto dlaczego. Po prostu mają maksymalnie wyśrubowane wymagania.
Tacy faceci z którymi chciałyby się spotykać/związać pewnie gdzieś istnieją, ale oni z kolei mają do wyboru jeszcze półkę wyżej, więc dlaczego mają patrzeć niżej? I kółko się kręci.
Prawda : @xentropia wiesz dobrze, ze tylko i wylacznie rozchodzi sie o twarz i wzrost czyli po prostu wyglad. Kobiety w odroznieniu od mezczyzn oceniana 80 procent mezczyzn jako brzydkich. Dlatego juz same stosowanie skali jest bezcelowe bo nie opiera sie o rozklad Gaussa.

Samo tez stosowanie skali jest zle z tego wzgledu, ze nikt nie chce brzydkiego partnera/partnerki. Bedac brzydkim ma sie dokladnie taki sam gust jak ten ladny i dokladnie
zawsze mnie to śmieszy. czy naprawde oczekiwanie normalnosci, inteligencji, jakis wartości w życiu to jest ZA DUŻO?


@girlsjustwannahavefun: nie, to normalne. To teraz wyjaśnij mi jak to jest, że żadna kobieta ze mną nawet rozmawiać nie chce, mimo że nie wie, czy te wartości i inteligencję mam czy też nie?

bo trudno znaleźć kogoś NORMALNEGO w tym świecie.


@girlsjustwannahavefun: bardzo łatwo, jeśli nie jest się zafiksowanym na punkcie wyglądu.
@AnonimoweMirkoWyznania Dziewczyna na poziomie, szczególnie wychowana w dobrym domu i z wpojonym poczuciem wartości nie będzie się uganiać za byle bolcem, bo wie że zasługuje na więcej i chwała, że takie jeszcze istnieją. Nie jest to regułą, bo jest wiele takich, które pomimo starań rodziców wyfrunęły z gniazda i hulaj dusza piekła nie ma, ale te pozostawmy bez komentarza. Wpojenie odpowiednich wartości w domu, to połowa sukcesu w relacjach damsko-męskich, przynajmniej u
Samo tez stosowanie skali jest zle z tego wzgledu, ze nikt nie chce brzydkiego partnera/partnerki. Bedac brzydkim ma sie dokladnie taki sam gust jak ten ladny i dokladnie taka sama podstawe oczekiwac kogos ladnego jak ladny, wszak uroda nie ma charakteru wolincjonalnego.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze wiedzieć, że jak brzydalowi staje pała na widok ładnej, a nie brzydkiej, to wszystko jest wporzo.