Wpis z mikrobloga

@jastey: RN8 Pro to juz telefon wlasciwie bez wsparcia bo dostal 1 duza aktualizacje od Xiaomi na dodatek jest na Mediateku co juz wlasciwie pieczętuje jego los, a jego jedyne sensowne zastosowanie to tylko gry bo nakladka systemowa to taki badziew ze poezja. Z RN8 Pro skonczysz na Androidzie 10, a z M21 na Androidzie 12 poki nie zmieni sie polityka Samsunga. Plus oprocz wyzej przez ciebie wspomnianych masz jeszcze lepszy
@KierownikW10: Nawet sredniaki i low-endy typu seria A i J dostaja 2 duze aktualizacje. Na szybko przyklady z najnizszej polki Samsunga czyli seria J ktore dostaly 2 duze aktualizacje: Galaxy J8, Galaxy J6, Galaxy J6+, Galaxy J4, Galaxy J4+, Galaxy J7 Duo, Galaxy J7 2018, Galaxy J5 2018, Galaxy J3 2018. Reszte znajdziesz sobie sam jak bedziesz chcial, tak samo jest z seria A i M. Premiera na Androidzie 8, wszystkie
@jastey: ja wczoraj kupiłem samsunga m21, na razie same zalety, ale pewnie jestem zachwycony bo wcześniej miałem kiepski telefon
w media Markt masz 40zl za dołączenie do klubu i 50zl na akcesoria, także dodatkowa karta pamięci, kabel czy coś innego wychodzi za darmo
@jastey: A nie myślałeś o Redmi Note 9 Pro? Ewentualnie Redmi Note 9S (czyli bez NFC)? Ten Samsung M21 nie jest zły (na papierze), ale nie kieruj się pewnymi 2 aktualizacjami - czyli do Androida 12, bo nigdzie nie ma oświadczenia Samsunga w tej sprawie, więc równie dobrze za rok może się okazać, że telefon nie spełnia wymagań blabla i tyle z tego pewniaka. Parametry ma dobre, porównywalne z Note 8
@Am61 tak, jego też brałam pod uwagę, ale według mnie nie ma sensu dopłacać za praktycznie ten sam telefon, bo z tego, co widziałam, dużo się nie różnią. ¯_(ツ)_/¯

@buking chodzi mi o to, że jest jakby... doklejony xD coś jak w m20.