Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie #neuropa która mówi, że KK upadnie po filmie Sekielskiego tak samo jak po klerze czy Tylko nie mów nikomu. Biskup zostanie zapewne odwołany i potępiony, PIS wypuści film o pedofilach u celebrytów, a komisja zacznie grilować. Jest to szansa dla KK pokazania, że umie wyciągać wnioski i przeprowadzi kolejne reformy, które oczyszczą go a zboczeńców wsadzą za kraty. Podobnie tag #2137 #wykopobrazapapieza łudzi się, że Sekielski oskarży JP II. Sam mówił, że wierzy w wersję Franciszka, że JP II okłamywano i że to Dziwisz czy Sodano powinni odpowiedzieć na te pytania

#4konserwy
P.....5 - Śmieszą mnie #neuropa która mówi, że KK upadnie po filmie Sekielskiego tak ...

źródło: comment_1589621824ZAoZ2bALECiOwqeSFt9Fif.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pol12345: przecież to jest fizycznie niemożliwe, żeby Kościół Katolicki upadł przez jakieś filmy. Może co najwyżej stracić zaufanie w Polsce.
@vincent38: Nie myl geja z pedofilem, to po pierwsze.
Po drugie, to tak, być może pedofilów będzie mniej, ale .. no właśnie, to nic nie zmieni w kontekście upadku KK.
Oburza mnie to, że trzeba było stworzyć filmy, by ciemnemu ludowi dać do zrozumienia co tu się odjaniepawla od wieków. Najgorsze w tym wszystkim jest właśnie to, że dla ludzi to był TYLKO ,,film", a samemu KK nic to nie robi,
@Xing77: Pedofilów jest naprawdę bardzo niewielu. Większość tego typu czynów to dzieło pederastów.

No tak - nie oburza cię dupczenie małolatów przez polityków, celebrytów, bo o tym nikt filmu nie zrobi.
@Xing77: A jak sam zobaczysz co Sekielski wyprawia w swojej willi?

Z resztą często to są 14-latki napalone na karierę, czy chcą się potem pochwalić ilu to aktorów zaliczyły. Tu raczej chodzi o budowanie rodziny, wychowywanie dzieci i nie puszczanie ich samopas - bo jak nie z 30-letnim Krystkiem to z 16-letnim Sebkiem się puści.