Wpis z mikrobloga

Platforma straszyła PiSem i mieli rację, a ja nawet i bez tego wiedziałem do czego są zdolni.
Już mieli swój czas i cofnęli Polskę, a my daliśmy im znowu szansę ehh¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alonso117: a mi się wydaje że na wykopie dominował pogląd "PIS PO jedno zło".

Ale ludzie, którzy chcą coś zmienić są tutaj przez "oświeconych" ludzi wyśmiewani i kończy się na wiecznych kłótniach, a nie zmianach. Mam na myśli wpisy takie jak ten i masę innych neuropkowych.

Uważam, że pisowi właśnie na rękę żebyście szczuli na opozycję. Takie nastroje to w dodatku tylko pożywka dla politycznych trolli, których już nie da się
  • Odpowiedz
a czy partia konfederacja składa się tylko z Korwina?


@jakostobedzie: ma jeszcze bardziej zamordystycznych Bosaka czy Brauna którzy by chcieli kobiety zapakować w burki i batożyć gejów.

Trzeba im oddać że na protestach tydzień temu Braun bardzo ładnie zgasił milicjanta, tylko szkoda że do zeszłego roku we wszelkich sporach o TK, sądy itp popierali PiS. Potem ich tvpis zjechał i nagle było wielkie przebudzenie
  • Odpowiedz
PIS PO jedno zło


@Gumaa: w sumie na początku ich pierwszej kadencji sam to wyznawałem ale to raczej w odpowiedzi na pochwalne tony w kierunku PiSu.

Ale ludzie, którzy chcą coś zmienić są tutaj przez "oświeconych" ludzi wyśmiewani i kończy się na wiecznych kłótniach, a nie zmianach. Mam na myśli wpisy takie jak ten i masę innych neuropkowych.

Uważam, że pisowi właśnie na rękę żebyście szczuli na opozycję. Takie nastroje to
  • Odpowiedz
"PIS PO jedno zło


@Gumaa: https://youtu.be/hLXnjzYFY2E

Korwin dobrze podsumował początek rządów PiS. Protesty osób związanych ze środowiskiem po były odbierane jako zamach na demokratycznie wybraną władze kiedy sami są demokratami, więc nie dziwi, że marsze kodu nie miały poparcia.
  • Odpowiedz