Wpis z mikrobloga

kiedys za dzieciaka moj starszy kuzyn puscil mi piosenke karamba pocałuj mnie w dupie i tam jest taki tekst "ty mialas duzy biust a ja mialem salate" i on do mnie muwi wiesz co to salata?
ja odpowiadam ze nie
a on muwi ze to wlosy na #!$%@? XD
  • 31
  • Odpowiedz
@noipmezc dobre xdd moi starsi 10 lat kuzyni kiedys oglądali mecz i używali słowa cwel, ja myślałem że to skrót od słowa cwaniak bo brzmi podobnie xd dnia następnego była impreza rodzinna i gralem z mlodszym kuzynem w chowanego, wbijam do pokoju gdzie siedzą wszystkie babcie i ciocie i wykrzykuje pytanie czy widział ktoś tego cwela xddd
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: ja tak miałem że słowem zajebiscie. W pierwszej klasie gość z klasy wyżej grał na gameboyu i non stop mowil że zajebiscie zajebiscie i w sumie nie wiedziałem co to znaczy ale fajnie brzmiało więc jak wróciłem do domu i mama miała do mnie pretensje ze jest brudno w łazience to powiedziałem "noo zajebiscie" i się #!$%@?ła XD
  • Odpowiedz
@haabero: kiedyś w kreskówce usłyszałem „gaz do dechy stary” i tak do swojego ojca powiedziałem podczas kiedy on prowadził. Nie skumali że starego nie nazywam starym xd tylko jak ziomeczka z żółwiow ninja
  • Odpowiedz
  • 68
@noipmezc @6aesthetic9 ja kiedyś usłyszałem w podstawówce kawał, jakieś 7 lat mogłem mieć.

"Czym różni się blondynka od frytki?
Frytkę się soli a blondynkę pieprzy!"

Nie wiedziałem o co chodzi, ale wszystkie stare konie z ósmych klas się śmiali w najlepsze to i ja też bo ja klimaty nie? Xd
Oczywiście że opowiedziałem ten przedni żart na głos, wszystkim przy stole na Mamusi imieninach xd
Na szczęście już byli wcięci i bardzo
  • Odpowiedz
@noipmezc Opowiem wam pewną historię
Mam lat 45, więc dojrzewanie padło na lata 80
Gdy biegaliśmy z kumplami po boisku to rozeszła się informacja, że po 20 będzie film, jakiś Czechosłowacki i będzie gola babka.
A że pojawi się niespodziewanie to jest szansa, że rodzice nie zdążą wygonić z pokoju.
Boisko szybko opustoszało.
Oglądam i jest w połowie filmu scena, zaniosło sie na sex i partner zapytał:
- chcesz bym spuścił roletę
  • Odpowiedz
@noipmezc jak byłem w 1 klasie podstawówki to jeden ziomek z klasy miał taką szarą polarową czapkę z daszkiem i jakiś 6 klasista wyzywał go że ma czapkę z mysich cipek, strasznie go to #!$%@? więc też zacząłem. Na nieszczęście przy naszej wychowawczyni, potem mi się pytała czy wiem co to jest.
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: Ja tak poleciałem na WF w podstawówce do przeciwnika w piłkę bo miałem taki sam tok myślenia. Minę nauczyciela do dziś pamiętam, ale sam był cwelem więc #!$%@?.
  • Odpowiedz