Wpis z mikrobloga

@Kieres: PiS ma że 30 czy 40 proc poparcia, więc to chyba nic nadzwyczajnego, że są w internecie ludzie, którzy ich popierają i bronią prawda? Równie dobrze można odwrócić sytuację i oznaczyc tych, którzy dają 50 wpisów antypisowskich dziennie jako trolli.

Oczywiście masa troli też jest, po prostu nie każdy kto broni władzy to troll, z takim myśleniem to daleko nie zajedziemy.

Ot takie przemyślenia z rana.
Przeciez to samo mozna powiedziec w innych znaleziskach. Niech nawet trafi sie jakies pozytywne znalezisko o PL to patrzysz i w komentarzach wiecznie ale... Konto stazu caly #!$%@? i aktywnosc tylko polityczna. Juz takie nie #!$%@? ze tylko pisowcy tu nagonili swoich bo i z opozycji szczekajacych baranow nie brakuje
dodaj do tego troli 'naturalnych', ktorzy plyna z nurtem ogolnym i szkaluja raz tych, raz tamtych


@ql00: więc twierdzisz, że nie należy szkalować idiotycznych posunięć, bo zrobili je "nasi"? Stajesz właśnie w jednym szeregu z takimi np. posłami PISu, którzy nigdy swoich nie krytykują, bo są swoi...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kieres: Trolle są z jednej i drugiej strony. Masz jakichś Print_screenów z neuropy co produkują w ciągu dnia więcej wysrywów, niż 10 przeciętnych wykopków przez tydzień. Z drugiej strony ci pisowczyki pokroju chleb123 co srają żarem w tak żałosny i nieudolny sposób, że najchętniej to bym takiemu napluł w twarz.
@Kieres: wcale partie polityczne nie używają portali społecznościowych do nabijania sobie poparcia.
Opcje są dwie: albo jest grono osób które marnuje kilka godzin swojego życia codziennie po to by wrzucać w imię interesów jakiejś partii treści przeciwko opozycyjnej partii oraz wychwalające "swoją" partię albo po prostu im za to płacą. Pomyśl co jest bardziej realne xD

Dotyczy to wszystkich partii, zarówno tych mniejszych jak i tych dużych, każde mają swoich trolli.
@Nieszkodnik: dodalem do wypowiedzi OPa, ze oprocz trolli jednej strony i drugiej strony i kolejnych stron, istnieje jeszcze grupa, ktora bedzie trolowala cokolwiek, aby trolowac. Nie widze wiekszego sensu doszukiwania sie tutaj jakiegos drugiego dna.
@MarcinDerk: trudno mi się z tym zgodzić. Oddanie głosu na daną partię co do zasady nie czyni Ciebie jej fanatykiem. Ci, którzy bronią PiS pomimo złapania za rękę na gorącym uczynku to muszą być trolle lub opłaceni ludzi

Nikt nie jest tak głupi żeby bronić z własnej, nieprzymuszonej woli dyktatury
@bijotai: dzięki.

Pod każdym wpisem lub wykopaliskiem, szkalującym PiS znajduje się jakiś pawel12, ryszard3 lub inny użytkownik o nicku tego pokroju, broniący PiS i obrażający opozycje. To się w pale nie mieści (°°


@Kieres: Masz rację. Bo jak wiemy

Moja racja jest mojsza niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!....

Więc jak ktoś ma inną prawdę to jest opłacanym trollem. Może
@Kieres Serio myślałeś, że to żart? xD Dzisiaj wszedłem na killa profili zagorzałych fanów PiSu na FB (Z komentarzy pod jakimś tam artykułem). W większości fake bez żadnej aktywności, bez znajomych, konta założone albo niedawno, albo na początku 2015 r. (Jak ruszala kampania przed wyborami parlamentarnymi 2015). Wrzucam zdjęcie typa w google grafika i wyskakuje zdjecie z jakiejś zagranicznej strony. Wyborcy PiSu to w większości starzy ludzie ze wsi, bez internetu, więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kieres: poza #60groszyzawpis pełno jest też takich co w rublach mają płacone i może też być takich trochę co w szeklach albo yuanach biorą należność.
To nie są żarty tylko znany i skuteczny sposób wpływania na opinię publiczną albo destabilizacji/zwiększania wpływów/tzw. dywersji ideologicznej przez obce wywiady.
Rosja, a właściwie Związek Sowiecki stosował takie metody na długo przed Internetem (tzn. np. podsycić grupy wokoło jakiegoś kontrowersyjnego tematu dla eskalacji konfliktu).
Polecam posłuchać
@Kieres: na twitterze, pod niewygodnymi twitami dla pis, dosłownie chwilę po opublikowaniu twita pojawia się komentarz takiej ameby. Zwykle od razu dostaje około dziesięciu polubień, żeby być wysoko pozycjonowanym.
@Kieres: wbiłem kiedyś na fb pisu, tam to już chyba zeszli ze stawki do 20gr, nawet się nie czają żeby to wiarygodnie wygladało, tylko ciurkiem komentarze "chwała pisowi, wodzowi," itd. Ja wiem, że sporo takich ludzi się znajdzie realnie, no ale #!$%@?, wygląda to i tak podejrzanie