Wpis z mikrobloga

Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu braci Sekielskich? Tym razem jest to fałszywy rodowód reżysera "Zabawy w chowanego". Ojcem Tomasza jest Krzysztof Sekielski, a nie funkcjonariusz stalinowskiej bezpieki Józef Światło (ten po lewej), co można sprawdzić w kilka minut. Ciemny, ogłupiony przez Kościół lud jednakże wszystkie te kłamstwa kupuje.

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #zabawawchowanego
Pobierz PreczzGlowna - Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu brac...
źródło: comment_1589712007Uf1bsmYarODIsVVQV65Nnf.jpg
  • 87
@pokyw123: Ty nadal nic nie rozumiesz. Ale zdajesz sobie sprawę że filmów o pedofilii było już wiele? Ty chcesz po prostu żeby nie było filmu o kościele w kontekście pedofilii to cię tak boli. Ty a może mają też kręcić filmy ogólnie o złodziejach a o politykach okradających już nie co by uczciwie było? XD
@pokyw123: Twierdzisz tak bo lubisz dotykać małe dzieci i boisz się zdemaskowania czy dlatego że komendant pisowskiej szczujni dla której piszesz te wysrywy płaci i wymaga?
Takie standarty tam w Waszym politbiurze wyznaczają?
https://twitter.com/tzolciak/status/1262085947799343107

Sekielski nie skłamał. Księża ujawnieni w jego materiale molestowali dzieci. A jak skomentujesz material z linka?
Dawaj obrońco uczicwości i moralności. Wykaż się jakims dobrym pociskiem na starą i starego XD
@majk90: Chcą Ciebie ktoś dotykał tam gdzie nie powinien albo mama gdy wujkowie przychodziliśmy nie była cicho. Nie twierdzę że ci księża tego nie zrobili. Wiec nie wmawiaj mi tego czego nie po wiedziałem. Powtórzę jeśli nie widzisz nic złego w filmach na zamówienie a tak napisałeś to nie możesz mieć pretensji do tvn o tendencyjne reportaże i do tvp o to samo. Co ma pis do sekielskiego?
@majk90: No i co zatkało kakao? Wg moich standardów trzeba być uczciwym. Dla ciebie nie trzeba no i tutaj się nie dogadamy. Swoją drogą to po kiego wuja zacząłeś komentować mój wpis
@pokyw123: Bo jesteś pisowskim pionasem za pieniądze i bronisz pedofilów w sutannach, twierdząc że sekielski mówi nieprawdę bo nakręcił film na zamówienie.
Wskaż typie bez przyszłości, który ksiądz został pomówiony i wytoczył sekielskiemu proces.
@majk90: ty umiesz czytać czy tylko pisac. Piszę jeszcze raz że nie mowie ze ci księża zostali pomówieni. Gdzie tak napisałem? Ty napisałeś że wszystkie filmy, artykułu itd powstają na zamówienie. Dla mnie jest to nieetyczne bo robiąc to na zamówienie nie ma obiektywizmu. Jeśli dla Ciebie JAK Sam Piszesz Filmy Na zamówienie są ok to jesteś pisowskim trolejbusem który popiera tendencyjne reportaże tvp
@pokyw123: Każdy sposób na ujawnienie gwałcicieli dzieci jest etyczny. #!$%@? KAŻDY. Wbij to sobie do tego bezużytecznego wieszaka na czapki, który nazywasz głową.
Czy kasa z patronite, czy z tvp - nieważne.
Każdy kto podważa sens nakręcenia tych materiałów z jakichkolwiek powodów jest debilem i powinien przestać marnować powietrze na oddychanie.
Powtarzam - żadna ale to #!$%@? żadna z osób czy zdarzeń ujawnionych w filmie nie została zaskarżona czy podważona.
TAKIE
@pokyw123: W każdej, pokaż cytat. Bo póki co poza jękiem że nie zrobił filmu o islamie i judaizmie, oraz powoływaniu się na etykę Nic więcej nie napisałeś.
Skoro chcesz ich tropić, to do dzieła. Tylko bez żadnych zbiórek pieniędzy czy zzamówień. To byłoby nieetyczne XD