Wpis z mikrobloga

Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu braci Sekielskich? Tym razem jest to fałszywy rodowód reżysera "Zabawy w chowanego". Ojcem Tomasza jest Krzysztof Sekielski, a nie funkcjonariusz stalinowskiej bezpieki Józef Światło (ten po lewej), co można sprawdzić w kilka minut. Ciemny, ogłupiony przez Kościół lud jednakże wszystkie te kłamstwa kupuje.

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #zabawawchowanego
PreczzGlowna - Co propaganda skrajnej prawicy przygotowała z okazji nowego filmu brac...

źródło: comment_1589712007Uf1bsmYarODIsVVQV65Nnf.jpg

Pobierz
  • 87
@PreczzGlowna: akurat światło, partyjny towarzysz uciekł na zachód, gdy popadł w niełaskę i wyciągnął na wierzch wszystkie brudu czasów stalinowskich i Bolesława Bieruta podczas audycji w radio wolna Europa. Podobno dlatego zdecydowano się w Moskwie pozbyć się Bieruta. Oraz dlatego że był idiota.

W każdym bądź razie światło to niejednoznaczna postać.
@NdFeB: Takich kato-PISo-świrusów jest trochę w społeczeństwie. 2 razy widziałem jakieś tabliczki z grafikami typu "Nie oglądam TVN" czy "GW = gówno" na działkach, drzwiach domów ludzi. Jeden po Smoleńsku nawet coś w stylu "kapliczki" sobie zrobił na ogrodzeniu - zdjęcia Kaczora, maryjki etc.
I całkiem sporo jest ich na różnych szurowskich grupach na FB - zazwyczaj ludzie grubo po 50., typowa biedota umysłowa - całe profile zasrane maryjkami i wyrazami
Sekielski jako obiektywny dziennikarz na pewno zrobi też film o islamie judaizmie xd zesra się i nie zrobi. Bo lewaki wykorzystują to że kk ma w swojej doktrynie brak odwetu
@pokyw123: XD Sofizmat jako argument usprawiedliwiający księży gwałcących dzieci XD Boi gruby (ale już chudy) pan nakręcił o tym film.
Brawo. Nadajesz się na dziennikarza tvp XD
Typie, każdy pedofil, czy ksiądz, czy aktor, piosenkarz powinien zdechnąć w męczarniach. Taki materiał, jak nakręcił sekielski to pewna forma egzekucji, bo w obecnych czasach to jedyny sposób by dotrzeć do społeczeństwa.
@elrazahabibi: XD HWDP omg. Chyba nie znasz tej historii. On najpierw powiedział o czym zrobi film a potem zbierał kasę na to. Więc musiał wybrać taki temat żeby ludzie dali hajs. Co za tym idzie zrobił film na zamówienie a nie obiektywny dziennikarsko temat. Mam nadzieje ze teraz poruszy temat nastoletnich żon w islamie
@PreczzGlowna: tylko czemu akurat prawica? Jest wielu ateistów wśród prawicy, tak jak i wierzących wśród lewicy, bez sensu się przepychać. Moje poglądy są bliższe prawicy, a popieram twórczość Sekielskich i nawet gdyby jego dziadek był samym Stalinem, to najważniejsze jest to, co przekazują, a nie kim byli ich dziadowie.
Mam nadzieje ze teraz poruszy temat nastoletnich żon w islamie


@pokyw123: A w Polsce mamy coś takiego? Nie znam ani jednego przypadku.

On najpierw powiedział o czym zrobi film a potem zbierał kasę na to. Więc musiał wybrać taki temat żeby ludzie dali hajs. Co za tym idzie zrobił film na zamówienie a nie obiektywny dziennikarsko temat


@pokyw123: Co ma piernik do wiatraka? Co jest nieobiektywnego w przedstawieniu zboczeńców w
@elrazahabibi: serio masz #!$%@? genotyp i nic nie rozumiesz? Zrobił film na zamówienie. Bo zrobił zbiórkę najpierw. Gdyby zrobił zbiórkę na film o tym że Twoja stara to kopara a Twój stary ja odpala to by kasy nie dostał. Oznacza to tyle że nie wybrał tematu obiektywnie co powinno przyświecac dziennikarzowi uczciwemu