Wpis z mikrobloga

Zacząłem wczoraj God of War i powiem wam Mirasy, że szczerze żałuję....
...że nie kupiłem tej gry dużo wcześniej!!
Pierwsza godzina to opad szczęki do podłogi, później jeszcze się rozkręca. Miód wylewa się z ekranu a walki nieco w stylu 'soulsowym' przykuwają na długie godziny. O grafice nawet nie wspominam, w pełni pokazuje możliwości konsoli. Trzymajcie kciuki i jeśli macie jakieś porady dla nowego w uniwersum - śmiało podrzucajcie :)
#ps4 #gry #godofwar
  • 22
@wladca_kurczakow: oczywiście, są to różne gry. Miałem na myśli pewne elementy które przychodzą na myśl porównując oba tytuły - crowd control, kontrataki, panowanie nad tarczą, minibossy od początku gry oraz nieco wyższą niż przeciętna ogólną trudność :)
@soul1: Znaczy tak, jeśli jest spora szansa, że będziesz chciał platynować to faktycznie warto ich nasłuchiwać(gdy są blisko słychać charakterystyczny odgłos) i niszczyć, ale jeśli nie zależy Ci na platynie to nie ma sensu na silę ich szukać.
Oczywiście decyzja o platynowaniu może przyjść później, ale wtedy równie dobrze możesz odpalić YT i są dokładne lokalizacje.
@soul1: zwiększ poziom trudności jeśli grasz na domyślnym, będzie ciekawiej ;) Polecam też oryginalną ścieżkę dźwiękową. Bije na głowę polski dubbing. Miłej zabawy. To będzie wspaniała przygoda :)
@Mega_Smieszek: napisałeś o krukach jakby to była konieczność, a nie jest, po czym stwierdzasz że wcale nie mówisz o platynowaniu ale kierujesz to do ludzi którzy chcą mieć wszystko wyczyszczone a więc właśnie takich ludzi, po czym wszystko podsumowujesz że sobie coś wysmarzyłem. A to wszystko dlatego że najciężej przyznać komuś rację. Normalnie osrałbym to i nie wyjaśniałbym krok po kroku ale ostatnie zdanie mnie przekonało.
@soul1 stałem przed wyborem, god od war czy horizon zero dawn.
Kupiłem to i to.
God of war wgniótł mnie w fotel, horizon znudził po dwóch wieczorach.
@koters: Mam podobnie z Horizon, dostałem gratis do zakupu konsoli i czeka na lepsze dni :>
@case25: Wczoraj tłukłem od 16 do 3 nad ranem, poszedłem spać niechętnie tylko dlatego że muszę dziś jako tako żyć w pracy :>
@Mega_Smieszek: Tak czy tak zacząłem tłuc te ptoki na wszelki wypadek gdyby platyna przyszła mi do głowy. Apropos, trzeba przechodzić NG+ żeby splatynować czy za jednym podejściem idzie wbić wszytkie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soul1: Można wszystko za pierwszym razem. Jak coś pominiesz to możesz się tam wrocić później. Ja jak walczyłem z Królową to obniżyłem na najłatwiejszy a i tak była trudna xD