Wpis z mikrobloga

"Same słyszycie jak człowiek prowadzi live’a. Jak mnie wyzywa. Jak mnie przezywaróżnie. Ja milczę. Ja chcem żeby jechał, ja chcem żeby zakończył moje życie. Moje nieszczęśliwe życie. Moje życie męczące, trapiące i nemionce, różnie wyzywające na mnie. . Sami widzicie jakim jestem męczennikiem jak Pan Jezus. Jak Bóg… Pan Jezus. Też wyzywali jego łotry, biczowali, znęcali się, mówili… weź krzyż, nieś! Tak Pan Jezus wziął… Ja też mogę krzyż, zbudujcie dla mnie krzyż duży! Też będę niósł do Częstochowy! Zbudujcie dla mnie, proszę was! To ubiorę się w szaty tak jak Bóg, jak Pan Jezus i będę niósł i bijcie mnie, biczujcie tak jak Chrystusa króla nieba i Ziemi. Ale później On pokazał jedno. Pogrzebaliście jeszcze Jego. Przywaliliście kamieniami, żeby nie mógł odwalić swego grobu, żeby nie mógł wstać, ale On pokazał swoją siłę, moc. Przyszedł aż… przy Maryi szli zobaczyć do grobu Jego czy tam leży, czy kamienie są. A co tylko zobaczyli? Chusty jego, a grób pusty. Grób pusty, a on ukazał się i powiedział: Jestem pośród Was! Jestem pośród Was… Tak samo ja będę. Nie będę tym Chrystusem, Panem Jezusem, ale będę zwykłym człowiekiem i też mnie ma… da… Bóg, Pan Jezus moc siłę i że grób mój się otworzy i będę chodzić pośród was. Zobaczycie naocznie mnie żywego i prawdziwego. Bo to zależeć będzie tylko od tego człowieka w górze. I on mnie dopomoże. On to uczyni, bo On widzi jak ja się męczę na tym świecie. Jak ja… mam biedę, jak wszystko. Jak nie rozbierają płoty, a mają nakaz…"
#kononowicz
#suchdolski
#patostreamy
W_P-P - "Same słyszycie jak człowiek prowadzi live’a. Jak mnie wyzywa. Jak mnie przez...

źródło: comment_1589831775OZlQQKXCKyLOw2t01kGdGI.jpg

Pobierz
  • 3