Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo, zgodnie z tym, co napisałam w poście pod filmem, do którego link wklejam - Czesław z jakiegoś tylko sobie znanego powodu zgodził się wyśpiewać moją wersję teksu "Maszynki do świerkania" w wydaniu o kotku. I powiedział też, że będzie zaszczycony, jeśli nazwę któregoś podopiecznego Czesław Śpiewa. Kochany człowiek!

Dla mnie to bardzo miły akcent mojej działalności - że prócz tego, że jakieś kitku zyska szansę na lepsze żyćko, to może chociaż jednej osobie poprawi nastrój to, w jaki sposób to opisuję i przedstawiam. I zawsze w takich momentach myślę o Mirko i @m__b, bo pisać o zwierzakach zaczęłam tutaj (Tadeusz wszystkich pozdrawia!) i za każdym jest mi tak ciepło na serduszku, że ta wykopowa społeczność rozhulała ten miniprojekt, a w moim równie minimieszkaniu gościło już 71 zwierząt, odkąd w 2018 trafiła do niego Tadela ze swoim rodzeństwem, a ja tu się Wam zwierzałam ze swoich przeżyć i przemyśleń. Dlatego też, jeśli choć jedna osoba się uśmiecha, gdy czyta te moje wynurzenia, to mi jest ciepło na serduszku ❤️

#frytusiacontent #czujedobrzeczlowiek #kitku
f.....a - Szanowni Państwo, zgodnie z tym, co napisałam w poście pod filmem, do które...
  • 14