Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, Mireczki...

Jak zasugerować mojemu niebieskiemu, że jestem gotowa na kolejny krok i może kupować pierścionek? Chyba, że mam mu powiedzieć wprost? Doradźcie coś faceci, ewentualnie różowe zaobrączkowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
#niebieskiepaski #rozowepaski
#zwiazki #zareczyny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec2fbb4f5c87a77924b528a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiesz by się oświadczył się spieszy zaczniesz wychwalać małżeństwo też. Pogadajcie po prostu na luzie o przyszłości wyznaj mu że to ten że widzisz z nim miłość do grobowej deski że chcesz się z nim zestarzeć i czekaj. Zależy jakie na poglądy o małżeństwie oraz Tobie to się prędzej czy później zdecyduje.
Musisz pamiętać że małżeństwo to same minusy dla faceta prawie
- kupę kasy na wesele i ślub nie
OP: @Sam_w_domu no... nie... wiem... dlatego... zapytałam... ? ...
@Waderra nie napisałam nic o charakterze związku, zapytałam o rady a nie o opinie - swoje urojenia możesz zostawić dla siebie
@kimikini no wlansie tego się obawiam :/
@Porucznik_Blaze był temat poruszany, oboje jesteśmy wyznawacami tej samej religii i wyrazalismh chęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: @Niebadzlosiem nikt nie mówi że mam zamiar wymuszać na nim wielkie wesele. szczerze wolałabym skromną uroczystość i egzotyczna podróż poślubna ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tej pory za wszytsko pałacimy 50/50 wiec skąd u niego miałby wziąć się pomysł że musi pokryć wszytskie wydatki? jest jakiś taki obyczaj że pan młody płaci?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri