Wpis z mikrobloga

Zostałem kocim tatą :D.
Ja już mam swoje dwa sierściuchy (Pirat - bez łapki i Elektron - prawidzwe ADHD), ale parę dni temu, pod deskami tarasu sąsiad znalazł 2 małe kotki... Szybki kontakt do mojej znajomej od której mam swoje koteły, przyjechała jej znajoma odłowić małe i matkę. W trakcie zrywania desek tarasu, okazało się że małych jest cztery a nie dwa :O...w międzyczasie fundacja która miała je przygarnąć wycofała się :/ (znajoma od której ja mam koty już ma 8 kotów na tymczasie, wiec miałaby w sumie 13 kotów na DT :/ nie chciałem jej tego robić) . Z racji tego, że jeden pokój w mieszkaniu mam na rowery, narty etc...szybka decyzja, zostanę Domem Tymczasowym dla 4 malutki kitków :). W piątek jak kitki do mnie przyjechały, w pułapkę złapała się też mama. No i tak sobie ogarniam te małe kitki (socjalizacja, ćwiczenia, stymulacja łapek na bodźce etc :D).
Małe kitki mają się dobrze, przybierają na wadze i grasują. Mama coś dzisiaj słabo wiec popołudniu przyjedzie weterynarz. Jedyny problem taki, że mama całkowicie dzika i strach trochę ręce do kojca wsadzić :|.
W piątek 4 maluchy ważyły 1917g dzisiaj już 2080g :).
Koty: Baldur i Urdur
Kotki: Eir i Sigyn
Ja sobie ogarnę te swoje 7 kotów finansowo i czasowo :), ale jeżeli ktoś chce, to ładnie proszę o wsparcie bardzo małej fundacji mojej znajomej, będą mogły pomagać innym kitkom :) https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przygarnijkota
#koty #pokazkota #kitku #koteczkizprzypadku
Pobierz uysy - Zostałem kocim tatą :D.
Ja już mam swoje dwa sierściuchy (Pirat - bez łapki i...
źródło: comment_1589874898HQk0t8Sp3lpD5qHE4EVUA5.jpg
  • 11