Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
XdddDdDDDDD

W czasach, kiedy pogoda jest w apkach na telefonie, a dodatkowo program z pogodą po wiadomościach często jest później niż zwykle, bo akurat gościem jest jakiś ksiądz czy ktoś z rządu, oni wywalają miliony żeby w studio były wirtualne drzewka i kwiatki

#tvpis #bekazpisu
jaroty - XdddDdDDDDD

W czasach, kiedy pogoda jest w apkach na telefonie, a dodatkowo...

źródło: comment_1589883948PhEiZhm4ftGqKehN93U7LA.jpg

Pobierz
  • 9
@jaroty:

oni wywalają miliony żeby w studio były wirtualne drzewka i kwiatki


Może i tak, ale ceny reklam wciąż są wysokie, więc widocznie sporo osób ogląda pogodę na tvp 1.
@maad: myślisz, że oni biorą silnik gry do licencji TV? To tak nie działa, poza tym technologia jest na najnowszym unreal 4 i były dema tego wielokrotnie. Jak np pokazywali jak wszystko w studio jest zalewane.
To jest przygotowane na podstawie silnika, ale narzędzia i licencje są inne. Na pewno nie są takie jak dla twórców gier. Myślisz, że na co poszło 2 mld? Myślę, że tu licencja jest jednorazowa i
myślisz, że oni biorą silnik gry do licencji TV?


@Jestem_tu_zielony: nie wczytywałem się i pewnie technologie za takie pieniądze ugadują indywidualnie ale w większości przypadków nie ma znaczenia czy robisz apkę vr dla chirurgów czy ar dla architektów czy apkę z samym ui, płacisz taką samą stawkę jak za gry. Przynajmniej tak jest np na Unity bo korzystasz z tooli które oferują, a nie bo zrobiłeś grę ( ͡° ͜