Wpis z mikrobloga

Waham się między Apple Watch 3 a 5. W grę wchodzi bieda wersja obu modeli. Migruję z Samsung Galaxy Watch 46 mm.
Może posiadacze smartwatchy będą w stanie się wypowiedzieć i pomóc?

Moje użytkowanie smartwach to:
* Powiadomienia - sprawdzam, czy to coś ważnego i ewentualnie sięgam po telefon, nie odpisuję na zegarku.
* Podstawowa aktywność sportowa - kroki, bieganie, rower, basen. Poza basenem, to praktycznie zawsze mam przy sobie telefon.
* Statystyki związane ze snem - muszę się kontrolować w tej kwestii. Jakość snu i jego długość to bardzo ważne wskaźniki, których potrzebuję.
* Smartwatch mam na ręku non stop - zdejmuję go jedynie do ładowania, a tak to śpię z nim, pracuję, biorę prysznic, ogólnie eksploatuję go bez oszczędzania.
* Always on display jest fajny - ale korzystam z niego tylko, jak siedzę przy biurku, aby móc szybko podejrzeć godzinę, bez kręcenia nadgarstkiem, inaczej wyłączam tę funkcję w celu oszczędności baterii.

1. Czy poza powierzchnią wyświetlacza, always on display, EKG, kompasem, procesorem, chipem łączności bezprzewodowej są jakieś istotne różnice między Apple Watch 3 a 5? Chodzi o rzeczywiście istotne rzeczy, a nie jakieś wykrywanie upadków.
2. Czy dołączana do zegarka w wersji Nike opaska sportowa chłonąca pot zaczyna wydzielać nieprzyjemny zapach po pewnym (krótkim) czasie? Miałem opaskę z Aliexpress do Samsung Galaxy Watch i jak tylko pojawił się przykry zapach to musiałem wyrzucić tamtą opaskę, bo nie pomagało nawet jej wypranie w detergentach.
3. Może ktoś przesiadał się z Apple Watch 3 na nową wersję 4/5 i jest w stanie powiedzieć, czy to była znaczna odmiana i było warto?
4. A może ktoś był w podobnej sytuacji, jak ja teraz i przechodzi z obozu Androidowego i miał inne smartwache (najlepiej Samsung Galaxy Watch, albo podobny)? Fajnie byłoby poznać Wasze opinie, czy było warto, czego Wam brakuje, co było dla Was największym zaskoczeniem?
5. I w sumie ostatnie, ale wcale niemniej ważne pytanie. Czy kupować zegarek teraz, czy cierpliwie czekać na series 6?
#apple #android #kiciochpyta
alWdIjJpz18nHw - Waham się między Apple Watch 3 a 5. W grę wchodzi bieda wersja obu m...

źródło: comment_1589920702wo2lzxO71xKRNvM61xJ5Fo.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
3. Może ktoś przesiadał się z Apple Watch 3 na nową wersję 4/5 i jest w stanie powiedzieć, czy to była znaczna odmiana i było warto?


@alWdIjJpz18nHw: @Bosayerba: Ja 2 lata używałem 3 i przesiałem się na 5 z miejsca jak wyszła. Różnic sporo i na duży plus, o ile ktoś korzysta z dużej liczby ficzerów jak ja. Ale chyba najlepsza różnica to wielkość ekranu, Always On - przy treningu
  • Odpowiedz
1. Czy poza powierzchnią wyświetlacza, always on display, EKG, kompasem, procesorem, chipem łączności bezprzewodowej są jakieś istotne różnice między Apple Watch 3 a 5? Chodzi o rzeczywiście istotne rzeczy, a nie jakieś wykrywanie upadków.


raczej nie, wymieniłeś wszystkie najważniejsze różnice

3. Może ktoś przesiadał się z Apple Watch 3 na nową wersję 4/5 i jest w stanie powiedzieć, czy to była znaczna odmiana i było warto?


nie przesiadałem się, ale ja mam
  • Odpowiedz