Wpis z mikrobloga

@cajar: ale fajniusi. Zastanawiam sie miedzy kilkoma modelami, rozwazam z900, z1000sx (teraz to sie nazywa ninja 1000 sx) albo duke 890 r... ZZR za duzy do miasta a sporo km po miescie jednak robie.

o i szybkie pytanie, jakies zniki z ceny katalogowej sie udalo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SentineI: co bierzesz?
@Dymass: Szajba to zawsze turbował busy i na takim moto padł ten, w sumie dośc śmieszny rekord. Śmieszny bo w tym samym czasie fabryczne sporty na torach z długimi prostymi robiły o naście km/h więcej.

Gx
@Man_of_Gx ueee, siema Gx, nie wiedzialem, ze masz nowe konto ;) W sensie ja mialem Swiat Motocykli z tej akcji i pamietam, ze brala w tym udzial jeszcze Supra z 1500 kunia pod macha i poszla 364kmh. Jestem wrecz przekonany, ze Szajba cisnal na fabrycznej ZX14 nowce sztuce. W ogole Szajba to osobny temat. To, ze uturbial busy to nie wiedzialem. Zbudowal natomiast dosc sciekawego upalacza Cedziora. W ogole wahacz do niego
@Dymass: calkiem niedawno (jedna z nocy podczas lockdownu) przebito supre biuturbionym r8 v10+ z pewnego wojewodztwa wzdluz A2. wg pomiaru z racelogic 388km/h. w paru miejscach pokazaly sie mirrory z wydarzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@p4wl: mam z1000sx z 18 roku. Generalnie zastanawialem sie tez nad Zygzakiem, ale w moim trybie pol miasto, pol trasa nie bylo sensu. Za to sx mnie kupil jak tylko usiadlem. Inna sprawa, ze wazy prawie tyle samo co zygzak, ma mniej kunia i ogranicznik na 250. Jedynie jest sporo wezszy i przeciskanie sie w miescie lepsze. Nadal jednak gorzej niz bezowiewkowe streety do 600 max. Za to elastycznosc 6 biegu