Wpis z mikrobloga

@laphroig: jak jestes za konfederacja to idz zaglosuj na trzaskowskiego. Jak pis spadnie z rowerka, to czesc ich elektoratu szybciej przytupta do konfederacji. No i jednak PIS jest o wiele bardziej estatystyczny od PO. No ale trzeba bedzie poprzec mniejsze zło i pozniej zagryzac zęby przez 5 lat. Moim zdaniem jednak warto!
@Ignacy_Patzer: tylko poza gospodarczym? Chyba mi nie powiesz, ze PIS lepiej prowadzi polityke zagraniczna. Jak dla mnie to jest katastrofa na kazdym froncie. Uległość w stosunku do USA przepotężna, a i od unii nie sa niezalezni.
@Ignacy_Patzer: A ja szczerze wole powrót tamtych.
Pomijając kwestie ekonomiczne przynajmniej wróg był wyrażny i nie stosował przeciwko nam naszej własnej retoryki.
PiS może być powierzchownie patriotyczny ale w istocie ta partia doprowadziła do takiego spustoszenia kulturowego jak żadna poprzednia.
Promowanie zależności od państwa poprzez 500+ i pasożytnictwa.
Doprowadzenie do TVP do upadku, promowania Disco Polo i chamskiej prymitywnej propagandy. A ładowane są w to bagno olbrzymie pieniądze.
Wprowadzanie na stanowiska
jak jestes za konfederacja to idz zaglosuj na trzaskowskiego


@Freza: Jak śmiesz konfederatom proponować popieranie kolejnego socjaldemokratycznego okrągłostołowego populisty? Jeżeli mam wybierać zło, wolę nie wybierać wcale. Poza tym Trzeskowski podpisałby 90% tego co Duda.