Wpis z mikrobloga

Może wyjaśnię po co TVP jest ten dokument "Nic się nie stało". Myślę, że odwrócenie uwagi od "Zabawy w chowanego" to tylko mała część planu.

Już pomijam bezpodstawne oskarżenia do części celebrytów, w tym m.in. Wojewódzkiego ( btw. mam nadzieję, że w sądzie wygra dużą kasę od tej szczujni), chodzi o przyszłe zaangażowanie się znanych osób w kampanie kandydatów opozycyjnych. Teraz elektorat pisowski, który jak wiadomo nie jest bystry, dostanie przekaz, że celebryci to pedofile i kropka. KAŻDY, a tym bardziej ten popierający opozycję.

Już teraz mogę w ciemno założyć, że w każdym artykule, gdzie jakiś aktor, muzyk itp. poprze Trzaskowskiego czy innego kandydata opozycyjnego, pojawią się komentarze, że pedofil popiera Trzaskowskiego, a idąc skrótowym myśleniem takich osób, to wniosek jeden - popierany też jest pewnie pedofilem. Róbcie screeny.

#tvpis #bekazpisu #tylkoniemownikomu #pedofilia #nicsieniestalo #neuropa
  • 30
  • Odpowiedz
@Grandek: #!$%@?. Celebrytów nie oskarżał tylko ponoć coś wiedzą w tej sprawie. Jeżeli są winni trzeba wszystkich ukarać. Jeżeli nie są, trzeba przeprosić i ukarać tych za bezpodstawne oskarżenia. Nie możesz z góry zakładać, że to nieprawda. Prezentujesz podejście skrajnie przeciwne do pisowców, czyli zachowujesz się jak oni tylko z przeciwnym zdaniem.
  • Odpowiedz
@victordeleco2: czy Latkowski od dłuższego czasu coś wiedział, ale nie zgłosił tego służbom? I na jakiej podstawie mówi, że np. Wojewódzki coś wie? Bo bywał w tym klubie? Przecież to jakiś absurd. Tutaj prokuratura wszczyna śledztwo od razu, a w przypadku Sekielskiego, gdzie nie trzeba czekać aż ktoś kogoś wsypie, śledztwa brak
  • Odpowiedz
@Grandek nie zapomnij że było wspomniane o Miszczaku. Pewnie w wiadomościach szybko znajdą powiązania z kandydatami.

Pedofilia = Miszczak = TVN = Hołownia
I tak otrzymamy materiał, że Hołownia też coś wiedział. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
opozycyjnego, pojawią się komentarze, że pedofil popiera Trzaskowskiego, a idąc skrótowym myśleniem takich osób, to wniosek jeden - popierany też jest pewnie pedofilem. Róbcie screeny.


@Grandek:
Myślę, że przeceniasz umiejętności wnioskowania elektoratu PiS xD. Dopóki ktoś ze szczujni nie pokaże paluchem - patrzcie pedofil! - to nie sądzę, że sami będą w stanie się domyślić.
  • Odpowiedz
@Grandek: P*********e. Celebrytów nie oskarżał tylko ponoć coś wiedzą w tej sprawie. Jeżeli są winni trzeba wszystkich ukarać. Jeżeli nie są, trzeba przeprosić i ukarać tych za bezpodstawne oskarżenia. Nie możesz z góry zakładać, że to nieprawda. Prezentujesz podejście skrajnie przeciwne do pisowców, czyli zachowujesz się jak oni tylko z przeciwnym zdaniem.


@victordeleco2: Przeprosiny nic nie dadzą. Ja np. poszedłbym do TV i powiedział, ze czas aby @victordeleco2 wreszcie wyjawił
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od wszystkiego - wtedy i tak my za to zapłacimy...


@xandra: Ja to widzę raczej jako odebranie części pieniędzy które wydane byłyby na propagandę i ich zwrot obywatelom (dokładniej jednemu, Wojewódzkiemu).
  • Odpowiedz
@Grandek: robią się coraz bardziej zuchwali, a historia pokazuje, że tacy szybko kończyli swoją przygodę. Zaczynają atakować jedno z bardziej wpływowych środowisk w Pl, ciekawe co z tego wyniknie.
  • Odpowiedz
@Grandek: Prosci ludzie nienawidzą "wykształconych elit" i nieważne, że nie ma dowodów - jest okazja by im dosrać więc hulaj dusza.

PiS jak to PiS wykorzystuje najgorsze instynkty polskiego kołtuństwa, jednocześnie chroniąc pedofilów w Kościele
  • Odpowiedz
@Grandek: Ja j...e. Fikolek na miare TVPiS. Idac twoim tokiem rozumowania z Dudy tez mozna zrobic pedofila, bo jest prokoscielny. Wyscie sa tak samo durni jak wyborcy Pisu tylko w druga strone. Glupi narod i kropka.
  • Odpowiedz
@Grandek: Nie doszukiwałbym się tu żadnego spisku. Jest po prostu człowiek, który coś wie, lub wydaje mu się, że coś wie i chce coś z tym zrobić, więc robi o tym film. Taki Kurski uważa to za dobry materiał i daje wsparcie. Data premiery tylko wybrana na przykrycie Sekielskich. Cała historia mim zdaniem.
  • Odpowiedz