Wpis z mikrobloga

Mechanizm wyparcia, to samo co pcha stare baby by bronić oskarżanego proboszcza xD


@wpisynienawisci: wiesz co jest najśmieszniejsze, ze typowy prawak czyli osoba która codziennie rano zastanawia się czy będzie jadła z miski czy podłogi myśli że ktoś po drugiej stronie barykady ogląda Wojewódzkiego i będzie za niego umierał. Ile razy trzeba powtarzać że prawaki to debile? Wojewódzki skończył się 5 la temu albo i więcej. Jego programy są żenujące, zapraszanie
@zjadlbym_kebaba: w sumie to nawet mógłbym jeść z podłogi bo mam nowy, czysty i zadbany dom. Ty pewnie w swoim socjalnym mieszkaniu masz klejącą nie chcę wiedzieć od czego podłogę, to pewnie przechodzą cię dreszcze na samą myśl. No chyba że to jednak karton pod mostem to podłoga nawet klejąca jest w sferze marzeń.
myśli że ktoś po drugiej stronie barykady ogląda Wojewódzkiego i będzie za niego umierał.


@UchoSorosa: w ogóle ten kompleks Wojewódzkiego, którego dawne kontrowersje w erze patostrimów i dzisiejszej "dyskusji" politycznej są jak dziecko w przedszkolu przy gimnazjaliście pijącym komandosa jest dla mnie zupełnie abstrakcyjny. facet medialnie stał się już dawno ciepłą kluchą a jego program z opiniotwórczego zmienił się w pogadanki z młodymi gwiazdkami tvn, ale prawica z uporem maniaka ciągle