Wpis z mikrobloga

Trzy największe afery PiS: loty Kuchcińskiego, palec Lichockiej i piosenka Kazika

Do listy niestety nie załapały się: rozwalenie TK, upolitycznienie KRS, próby niezgodne z konstytucją odwołania prezes SN, bezpodstawne nieprzeprowadzenie wyborów, korupcja w KNF, upolitycznienie wszystkich możliwych instytucji (od Rzecznika Praw Dziecka po Urząd Ochrony Danych Osobowych), próby budowania wieżowców za pieniądze z państwowego banku.

#neuropa #polska #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
rzep - Trzy największe afery PiS: loty Kuchcińskiego, palec Lichockiej i piosenka Kaz...

źródło: comment_15900559168SUkTBOObPQPNfNjv95Q0d.jpg

Pobierz
  • 12
@rzep: w ramach ciekawostki dotyczącej tych lotów Kuchcińskiego, to zdarzyło mi się zaraz po tej aferze jechać samochodem z wyborcą pis i jakoś tak wypadło, że były wiadomości w radiu i oczywiście padło hasło Kuchciński. Na to wyborca pisu zagotował się i zaczął się drzeć na to radio A TUSK DO GDAŃSKA LATAŁ. I tak sobie teraz myślę, te radia to musi być dla pisowców jakieś zło konieczne, bo oglądają 24/7
A gdy PO wybiera ponadprogramowych sędziów do TK wywołując kryzys konstytucyjny?

Czy ta wypowiedź czyni mnie symetrystą?


@Artp00p2:

Tak, próba porównania tego, do tego co robi PiS robi z Ciebie symetrystę. PO zachowało się wtedy karygodnie, ale nikt tego nie ukrywał - krytykowała ich za to chociażby Wyborcza.

Ale tak, zdarza się, że rząd przyjmie ustawę niezgodną z konstytucją. Od tego mamy jednak TK, który taką ustawę powinien uwalić. I dokładnie
rzep - > A gdy PO wybiera ponadprogramowych sędziów do TK wywołując kryzys konstytucy...

źródło: comment_1590058783pwLByetEfhyVTaBeYZWpD1.jpg

Pobierz
I tak sobie teraz myślę, te radia to musi być dla pisowców jakieś zło konieczne, bo oglądają 24/7 tvpis i jak potem włączą sobie radio w samochodzie to się okazuje, że żyją w innej rzeczywistości.


@muwieszeptem: mojej własnej matce radio w kuchni ustawiam na RMF, a jak do niej dzwonię, to staram się w okolicach 19.45, żeby ją odciągnąć od wiadomości, gdyby akurat oglądała XD akcja dywersyjna na szeroką skalę (
@rzep: No a jakie afery były najbardziej rozgłaśniane za PO? Ośmiorniczki i zegarek. Wniosek jest jeden- do ludzi docierają proste sprawy i opozycja musi to zrozumieć. Zagmatwanych przekrętów z budową wieżowców nikt nie rozumie, w aferze z maseczkami też się można pogubić. W sprawach z TK i sądownictwie to przyznaję, że sam potrzebowałem wyjaśnień bo się na tych sprawach i obowiązujących prawach nie znam. Pewnie miałbym problem z wytłumaczeniem pewnych niuansów.