Wpis z mikrobloga

TVP w najbliższych 2-3 wiadomościach będzie opierać się na filmie Nic się nie stało by uderzać w opozycje.
Padną zdania w stylu "Jak możemy usłyszeć w filmie Latkowskiego ten i ten byli zamieszani w pedofilie, znani są również z popierania BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO z PO i znają się z TRZASKOWSKIM!!!"

Na pewno padnie nawiązanie do wejścia ABW do wprost i nagranie/zdjęcie z wyrywania laptopa - oczywiście padnie, że nastąpiło to za czasów PO na rozkaz kogoś z PO.

W tle będzie można zrozumieć PO == pedofilia, PO == cenzura, PO == zło tego świata.

róbcie screeny

#tvpis #bekazpisu #tylkoniemownikomu #pedofilia #nicsieniestalo #neuropa
Pobierz gzres - TVP w najbliższych 2-3 wiadomościach będzie opierać się na filmie Nic się nie...
źródło: comment_1590062246265OaHHU5Mr675w4zZWpIu.jpg
  • 7
@gzres:
Oglądałem trochę ten film i zdziwiło mnie to, że tam w zasadzie nie opisywano czynów pedofilskich. Wykorzystywanie osób nieletnich, gnębienie dzieci i doprowadzenie do śmierci. Do tego ten cały Krystek to zwykły zwyrol i amator nieletnich, ale z tego co rozumiem to raczej hebefilia, a nie pedofilia? *

Prawdę mówiąc myślałem, że mowa o wykorzystywaniu małych dzieci. Wiem, że ciężko to rozgraniczyć, ale moim zdaniem równie duży jeśli nie większy
@qrak01: Rozgranicza się podofilię i hebefilię, ale raczej z punktu widzenia chorej osoby, a nie ze względu na jakieś społeczne elementy. Z punktu widzenia społecznego myslę, że te czyny są równie złe, równie straszne i nie wartościowałbym ich. Podejrzewam, że po prostu te problemy wynikają z innych rzeczy i w inny sposób można próbować to leczyć.
@gzres: Tak, pełna zgoda. Chodzi mi tutaj raczej o coś innego. Jeśli chłopak (albo dziewczyna) ma 18 lat i spotyka się kimś nieletnim to jest to nazywane "pedofilią". Nie ważne, czy młodsza osoba ma 16 czy 14 lat - ludzie generalizują i nazywają to pedofilią. Skrajny przykład, ale chodzi mi o uwypuklenie problemu.

Moim zdaniem, ale mam świadomość, że mogę się mylić, nagabywanie przez kogoś dużo starszego dziecka w okresie przed