Wpis z mikrobloga

@RobieZdrowaZupke: Za jakiś czas 'czyste' laski będą miały branie. A wtedy te wszystkie 'brudnopisy' będą darły mordy o to, że są dyskryminowane xD Czekam na ten czas, gdy będzie się gardziło 'brudnopisami'. Już niedługo, bo moda minie xD

Jak #!$%@? łeb trzeba mieć, aby #!$%@?ć sobie ładne ciało gównianym malunkiem, który będzie wyglądał jak ścierwo za 30 lat.
  • Odpowiedz
  • 24
@scroller co za #!$%@? myślenie, są gusta i guściki, nie podoba Ci się to sobie nie bierz takiej kobiety, za 30 lat całe ciało będzie gownianid wyglądać, a nie tyko tatuaż xdd
  • Odpowiedz
co za #!$%@? myślenie, są gusta i guściki, nie podoba Ci się to sobie nie bierz takiej kobiety,


Obrzydza mnie patrzenie na wydziarane brudnopisy, a co dopiero branie sobie takiej kobiety... blah...

za 30 lat całe ciało będzie gownianid wyglądać, a nie tyko tatuaż xdd


Ale czyste ciało będzie wyglądać lepiej niż to pomazane gownem bez sensu.

@laventel: Masz brudnopis na lapie, że się tak bronisz? xD
  • Odpowiedz
jeśli nie widzisz różnicy w kulturalnym wyrażaniu własnego zdania, a wyzywaniu i obrazaniu ludzi o innych poglądach to naprawdę wspolczuje


@laventel: No i się chyba popłaczę.
  • Odpowiedz
@scroller: sam mam tatuaż, ale żeby odrazu ciskać na ludzi którzy robią to mnie śmieszysz w tym momencie. Rozumiem jak ktoś na czole zrobi „#!$%@? sąd”...
Poza tym moda na tatuaże jest jeszcze od azteków, więc nie minie tak szybko jakbyś chciał
  • Odpowiedz