Wpis z mikrobloga

@TymekB: kurde, to są średnio 3lvl na dzień. Moim RP w tej chwili to 1.5h na lvl. Nie dałbym rady expić 4.5h dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) u magicznych to chyba fajniej leci. Dużo szybciej się expi w TH?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TymekB: Mowcie co chcecie, ale to nie ta sama gra co kiedys. Jakies exp boosty, bonus przy staminie, charmy czy cos tam... Teraz 300 to zadne osiagniecie - probowalem raz wrocic to 100 wbilem w jeden dzien ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@w__w dziwne jakby była taka sama, skoro realia się tak zmienily, że nikt nie ma czasu siedzieć przed PC po 10h i robić runy, albo expic na dragach czy tombach ( ͡ ͜ʖ ͡)

Chciałbym zobaczyć ten twój 100lvl w jeden dzień ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: Nie musisz wierzyc ¯\_(ツ)_/¯ Poszlo nadzwyczaj latwo z lekka pomoca. Bodajze dobilem tylko do visa i runek, aby leciec na grimy, a potem solo na jakiejs wyspie dziwnej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: @ZarejestrowanyMimoWoli: Wyobrazcie sobie ze czlowiek ktory wraca do gry gdzie ostatni raz gral na 7.92 ma prawo nie pamietac wszystkiego.
Dopytalem dokladnie zeby nie bylo i #!$%@? wam w dupe, bo 100 wbilem w jeden dzien.


Na poczatku grimy, a potem minosy na Oramond.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarejestrowanyMimoWoli: Ale co ja Ci mam powiedziec? Nie udowodnie tego, bo jak? To byl czas kiedy siedzialem bodajze doslownie od samego rana do mega poznej nocy jak ostatni zjeb xD
Mialem pomoc tez, stala ekipa ktora gdzies tam gra, 3 typow ponad 1klvl obecnie.
100 to sie w 2012 wbijalo w 3 dni z tego co na google znalazlem xD Juz nie jestem w grze i nie mam najmniejszego powodu zeby
źródło: comment_1590170724O1XKDdK1fjlFMS8j0ND53L.jpg