Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, posiadam dziewięcio miesięcznego kitku. Z racji mieszkania w mieście,, kotek siedzi w domu i aż go skręca na myśl o wyjściu z domu. Zrobiłem dla niego klatkę o wymiarach 2,5x1,5m i wysokości ok 1,8m. Potrzebuje pomysłów na aranżację. Myślałem o półkach i legowisku na wysokości co bo kociak mógł się powspinać, dodatkowo chciałem zawiesić gruba linę co by mógł się na niej wyżyć. Macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły?

#kitku #koty #kot #koteczkizprzypadku
Pobierz Rejiv - Mirki i Mirabelki, posiadam dziewięcio miesięcznego kitku. Z racji mieszkania...
źródło: comment_1590107072cghWUuVbkwDA7XFl3i98qn.jpg
  • 4
@Green81 powiem szczerze, Kot obrożę bardzo lubi, czasem jak mu spadnie to w zębach przynosi. Dzwoneczek jest zablokowany od środka, więc nie drażni słuchu ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rejiv: tylko kot może się powiesić na obroży i nie są tylko jednostkowe przypadki, nawet w mieszkaniu - zdążają się przypadki śmierci przez zaczepienie się o klamkę
@Green81 nie przesadzaj, żadnych klamerek tam nie ma, a kot jest na tyle ciężki że prędzej by połamał ten mały plastikowy zaczep. Z resztą, jeden już połamała więc nie uwierzę że by dała radę się na tym powiesić