Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy będą takie klasyczne misje jak wyścig itp. Widziałem na screenach, że na pewno będzie ta świetna misja co trzeba było na obiad Salleriego zawieźć ()()
#gry #mafia1
#mafia
  • 9
@wychodze_z_friendzone: ja pamietam, ze gralem w pierwsza wersje, która nie miała jeszcze tego patcha z wyborem poziomu trudności i było zajebiście trudno, miałem wtedy jakieś 13 lat i nie mogłem tego przejść przez kilka tygodni :D
w sumie chciałbym, zeby znow byl mega trudny
@jimmyF: ja niestety za gówniaka po paru próbach się poddałem i ogarnąłem skądś save'a z następnej misji. Ale po kilku latach wróciłem do tego wyścigu (oczywiście na wersji 1.0) i na kierownicy udało mi się go wygrać. Nawet udało mi się pobić czas okrążenia z 1:34 na jakieś 1:25. Trzeba było nie jechać na wariata tylko rozsądnie hamować przed zakrętami bo łatwo o dachowanie, a że dachu nie było to kończyło
@wychodze_z_friendzone: do mnie dotarło, że za gówniaka byłem tragiczny w gry ;D miałem problemy tez z ta misja na parkingu pietrowym itp, teraz jestem po 30-tce i taka mafie bym stopami przeszedł ;P
dlatego licze, ze remake zrobią na poziomie, dla mnie mafia to top3 gier, dwójka tez mi sie bardzo podobala, a trójke olalem po tym jak zoabczylem jak wyglada, ale remake jedynki to marzenie <3 licze ze 4 bedzie