Wpis z mikrobloga

Czy słodzicie kawę/herbatę? Dla mnie to jest po prostu niezrozumiałe, a właśnie zobaczyłem, że moja dziewczyna wsypuje 3-4 łyżki cukru do szklanki herbaty.
Po pierwsze według mnie taki napój to smakuje jak syf, a po drugie to jest po prostu niezdrowe. Jak można zniechęcić ją do cukru? Pisze za pozwoleniem z konta #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Kuroczka - Czy słodzicie kawę/herbatę? Dla mnie to jest po prostu niezrozumiałe, a wł...

źródło: comment_1590155928P4HbhduEGb0mzU3r7lbaNq.jpg

Pobierz

Słodzisz?

  • Nie słodzę 66.1% (269)
  • 1 łyżeczkę 15.2% (62)
  • 2 łyżeczki 13.8% (56)
  • 3 łyżeczki 3.2% (13)
  • powyżej 4 łyzeczek 1.7% (7)

Oddanych głosów: 407

  • 36
  • Odpowiedz
@Kuroczka: ograniczać - sypać coraz mniej. Dla kogoś kto nie słodzi picie słodkiej kawy i herbaty jest niezrozumiałe tak samo jak dla tej drugiej osoby picie czegoś bez cukru. Powie że mdłe, bezpłciowe czy ogólnie niedobre.

Jak ta osoba nie jest ani gruba i nie próbuje schudnąć ani nie ma jakichś szczególnych problemów ze zdrowiem to myślę, że może być trudno kogoś takiego nawrócić.
  • Odpowiedz
@Kuroczka: ja slodze 1 lyzeczke, dawniej slodzilem 2 jak wszyscy, pozniej stwierdzilem ze 1 bede slodzil. Na poczatku sie wydawalo troche gorzkie, ale szybko przeszlo. Teraz jak ktos mi zrobi z 2 lyzeczkami to jest to dla mnie strasznie slodkie i mi nie smakuje
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: Kiedyś nie jadłam cukru przez kilka tygodniu z przymusu (po operacji) i też tak miałam, że wszystko wydawało mi się bardzo słodkie. Ale to nie zmienia faktu, że gorzkiej herbaty po prostu nie byłam w stanie przełknąć.
  • Odpowiedz