Wpis z mikrobloga

@zwei: nic ci nie #!$%@?łem parówo, po prostu wiem jakim typem #!$%@? człowieka w serduszku jesteś, ty przemądrzała parów, ja #!$%@? na karaczan, ty wypieradalaj elektrodę, i przestań się już srać
@crassman22: xD ty jesteś #!$%@?, bo

1. robisz segfaulty w kodzie, brawo #!$%@?
2. płaczesz, że ktoś cię konstruktywnie skrytykował
3. ojeojjeojj zmniejszę swoje szanse na otrzymanie fachowej pomocy, BO MOGĘ ale z was debile hahahah xDDD XDD

#!$%@? z tego ostatniego to gniję w sumie xD
@zwei: już jesteś zgnity. Jesteś jednym z tych #!$%@? ludzi, do których jak ktoś przychodzi po pomoc, to zamiast mu powiedzieć co źle zrobił, to wskazujesz mu rozdział książki palcem, i z wyrztami i kijem w dupie wytkasz mu każdy błąd wskazująć, że nic nie umie.

#!$%@?ć takie #!$%@? jak ty, którzy nawet jeżeli coś potrafią, to wszyscy mają ich w dupie, bo są #!$%@? śmieciami, a nie ludźmi. Jeżeli tak
@crassman22: też masz kiepskie podejście bo nikt nie ma obowiązku Ci pomóc. akurat tutaj łatwo zauważyć błąd, ale przyzwyczaj się że jak będziesz miał kłopot z czymś bardziej skomplikowanym to bez szukania informacji na własną rękę się nie obejdzie, lepiej sobie nie wyrobić nawyku typu zawsze ktoś mi bezpośrednio pomoże
Jesteś jednym z tych #!$%@? ludzi, do których jak ktoś przychodzi po pomoc, to zamiast mu powiedzieć co źle zrobił,


@crassman22: jak bardzo się mylisz, to już się nie dowiesz, ale xD jak dla mnie to troszkę inaczej to wyglądało, mianowicie zapytałem cię "gdzie masz ją zainicjalizowaną", a ty spostrzegłeś, że nie jest - to chyba lepiej że sam do tego doszedłeś już #!$%@?ąc od tego czy moje pytanie cię nakierowało