Wpis z mikrobloga

Wykopki, sytuacja mocno niestandardowa i wymagająca wglądu ludzi obeznanych z tematem. Chodzi o to, że mam brata, młodszego, aktualnie 6 lat, brat ma autyzm, nie jakis skrajny, bawi sie jak zwyczajnie dzieci, problem polega na tym, że nie potrafi jeszcze mówić i nie zdaje sobie sprawy z wielu rzeczy. Mieszka on razem z moimi rodzicami, którzy wyprowadzili się na wieś i wiadomo, wszędzie w okół lasy, rozrywki to np. wyjscie na grzyby, albo przechadzka po lesie, nad jeziorko itd. Chodzi o to, że mały potrafi szybko biegać, i nie raz wystarczająco nieupilnowany może oddalić się czy to podczas spaceru, czy nawet wyjsc poza posesje, a tereny w okół rozległe. Chciałbym sprawić im nadajnik gps, ktory mlody mialby przy sobie, a odczytać jego pozycje dało by rade np. z telefonu, jezeli ktos sie zna na takich bajerach i moglby mi cos wiecej powiedziec to prosze o kontakt.Jak kolwiek to nie brzmi jest to powazna sprawa. Z góry dziękuje
:) #autyzm #gps #technologia
  • 12
@biceratops: Nie zapowiada się na to żeby miał komuś krzywde zrobić, jest to dalej dziecko, nad którym pracują odpowiedni ludzie. Skoro twój umysł zamknął się na takim stwierdzeniu, to oznacza, że ten wpis nie był kierowany do Ciebie, bo nie proszę w nim o twoje prywatne przemyślenia. Tylko o pomoc w poszukiwaniu odpowiedniego sprzętu. Pozdrawiam i życzę Ci abyś rozszerzył swoje spojrzenie na świat.
@wysuszony: no własnię o coś w tym stylu mi chodzi, tylko nie wiem czym sie sugerować, bo sprawdzam na allegro i jest mega zakres cenowy i nwm, czy w przypadku urządzeń tam oferowanych. Moi rodzice mogliby w jak naprostszy sposób sprawdzić lokalizacje brata. Czyli jak wspomniałem najprościej, odpalić po prostu smartfona