Wpis z mikrobloga

@Thachi: Ty to jesteś przypadek specjalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ykuleczka: nie, nigdy nie miałem przypału, orgazm trwa krótką chwile, bombelek to problem na dłużej
@Harmonia: oj nie nie byczkq, -1
@Przepoczwarzenie: za kilka lat będę mieć wykonaną wazektomię i nie będę musiał się martwić, a nawet jeśli wstrzelę się w ten 1% szansy czy ile tam jest to co za problem usunąć?
@
@F4eddy no hej, ja tylko mówię, że wtedy miałbyś pewność, że nie będzie bachora. Masz rację empatia, to szalenie #!$%@? podejście.
Dwa tysiące lat filozoficznych rozważań zwieńczonych kantowskim imperatywem kategorycznym jest po prostu "odmiennym poglądem".
@F4eddy: Jeśli chodzi o reakcje na odmienne zdanie to ja tam pod połową postów o dzieciach widzę antynatalistow marudzących „po co wam dzieci?” albo brednie o zwierzęcych instynktach :) można się tak przerzucać oskarżeniami, ale nie dojdziesz kto więcej tak robi :)
@ZeT_: a jak to nazwiesz? To jest już żywy organizm i to życie przerywasz, czyli zabijasz. Domestos zabija wszelkie bakterie wirusy i grzyby, a płód ma znacznie więcej
@F4eddy no empatia, mój drogi to uczucie moralne, które pojawia się, gdy dojrzymy siebie w drugim człowieku. Większość ludzi dostrzega prostu fakt, że kiedyś każdy człowiek był płodem i czuję empatię względem nich. To niestety w teorii tylko mogę ci wytłumaczyć, bo psychopaci faktycznie nigdy takich uczuć nie mają ( ͡° ʖ̯ ͡°)