Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój wujek przeżył już z kobietami dwa rozstania. Sam ma 27 lat i nie ma wyższego wykształcenia, pracuje fizycznie w różnych miejscach.
Za każdym razem rozstanie następowało po tym jak jego kobieta osiągnęła wyższe wykształcenie (druga później zaczęła studia). Przy pierwszej doszedł aspekt tego, że trochę więcej zarabiała, druga nawet mniej. Z obiema był ponad 3 lata... Obie był na wielu rodzinnych imprezach, traktowane już jak część tej rodziny, jakieś wyjazdy wakacyjne z dalszym kuzynem mieli, plany na przyszłość... A po zdobyciu wykształcenia nagle ciach.

Spotkał się ktoś z takim brakiem lojalności u kobiet? Jakiejś nie wiem, słowności? Skoro o wykształcenie chodziło to po co w ogóle zaczynały z Nim być. Wstyd być ze słabiej wykształconym? Nie było też jakichś prób walki o te związki, po prostu oznajmiały, że to koniec. Nic nie znaczył wspólny czas.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec8fec249252042ed398023
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: on im to wykształcenie sponsorował, że piszesz o lojalności? To normalne, że większość związków, szczególnie w młodym wieku się rozpada. A zakończenie studiów i rozpoczęcie pracy to często też zmiana priorytetów i oczekiwań od życia czy partnera. Podobnie jak licealne związki często rozpadają się po skończeniu szkoły ¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: a wiesz wszystko o tych związkach, że masz taką pewność co do powodów rozstania?

Może wujek np.zaczął im wypominac?
Możliwości jest dużo.
Mogły to być one -jasne, ale mógł i on.

A mogło po prostu życie.
Jeżeli gość ma 27 lat, to skoro 3 lata trwały re relacje to nie wiem...20-23, 24-27. Przecież przynajmniej ten pierwszy to ludzie jescze młodzi, nieukształtowani. Uważasz, że wszystkie pary w tym wieku kończa że
@rewter Do tego potrzeba by takiej sztuczki psychologicznej : najpierw zadajesz jej jakieś bzdurne pytania nie związane z tematem żeby uśpić jej czujność, a następnie przechodzisz do lojalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze uważałem kobiety za coś wspaniałego (simp Xd). Zawsze chciałem mieć małżeństwo, dzieci, szczęśliwą rodzinę. Myślałem, że jeżeli się postarasz, i znajdziesz dobrą partnerkę, to unikniesz rozwodu.

A tutaj nagle wpadłem na #redpill #blackpill i #
@rewter Wiesz co mówisz, ale ty bazujesz na bluepillowskim świecie. W bluepillowskim, matriarchalnym społeczeństwie w którym dzisiaj żyjemy, prawdziwy udany związek, jest odwrócony o 180 stopni.

Ty znasz informacje na temat związków, podrywu, relacji damsko męskich, ale te niepoprawne które wiodą cię w pole.

Ja znam te poprawne które niestety dzisiaj jest ciężko zastosować jeżeli nie chcesz być znienawidzonym przez wszystkich ludzi dookoła łącznie z twoją rodziną
@AnonimoweMirkoWyznania: no kobieta nigdy nie bedzie chciala miec faceta z gorszym wyksztalceniem od siebie ,facet tak ale nie kobieta ,glupie to bo wyksztalcenie nie jest wyznacznikiem inteligencji ,spotkalem bardzo wielu madrych ludzi po zawodowkach jak i idiotow po studiach