Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #neuropa #4konserwy #oswiadczenie #pytanie #takaprawda
Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego jak atak na Trzaskowskiego, że potrafi mówić po francusku? Od kiedy to wiedza i umiejętności są powodem do wstydu? Dlaczego wyborcy PIS czują się obrażeni, że do roli prezydenta pretenduje ktoś, kto ma zdolności językowe, które dla prezydenta są b.ważne? Ja nie umiem francuskiego, potrafię tylko angielski, i nie czuję się atakowany przez pana Trzaskowskiego. Wręcz przeciwnie. Chciałbym, żeby mój prezydent był człowiekiem wykształconym i obytym w świecie, aby mógł godnie reprezentować mój kraj na arenie międzynarodowej.
Gardzę ludźmi, którzy chcieliby wszystko sprowadzić do swojego poziomu - czyli w większości do piwnicy albo i niżej.
Duda jest doktorem prawa, ale widać jak na dłoni, że różnica intelektualna pomiędzy panami jest ogromna - na wielką niekorzyść Długopisa.
  • 8
@Rabke: kilka lat temu ludzie chwalili Dude, ze mowi po angielsku (teraz wychodzi jak słabo) a gdy Trzaskowski okazuje sie byc lepszy i mowic w 5 jezykach obcych, ludzie twierdzą ze to nie wazne xD dla mnie jest to wazne, i wydaje mi sie że to tylko powod do zadowolenia ze kandydat/prezydent potrafi biegle władać jezykami, jest oczytany, wyksztalcony, elokwentny i obyty w świecie.
@Rabke: pedał kurła francuski kurła, ja to rozumiem 5 słów po szwabsku co by kurła szefa zrozumieć na saksach kwiiii ale łuczyć się języków kto towidział kurła pedał #!$%@? pewnie jeszcze jaja goli kurrrrrr