Wpis z mikrobloga

Mirki, interesuje mnie pewien zegarek. Stacjonarnie u mnie chcą 530, na zegarowni 476 a na crazytime 247. Domyślam się, że jest to zegarek oryginalny, ale bez gwarancji producenta tylko sklepu (co może się popsuć w kwarcowym zegarku) i pytanie do was, czy ktoś zamawial z was z tej strony? #zegarki #watchboners #zegarkiboners
  • 11
  • Odpowiedz
@Kefaveli: w kwarcowym wiele się nie popsuje. Tak jak mechanicznie może być wszystko ok przez długi czas, tak zużyciu może się poddać pasek czy np koperta, jeśli jest pokryta jakas powłoką. Z paskiem nie jest wielki problem (można łatwo wymienić) chyba że jest zintegrowany z kopertą.
Pokaż o jaki dokładnie zegarek Ci chodzi.
  • Odpowiedz
@Kefaveli: Kupuj na CrazyTime. Jestem stałym klientem i każda transakcja przebiegało szybko i sprawnie. A jakby Ci coś zmalowali, to zawsze mają biuro w Katowicach (można tam odebrać osobiście, co kiedyś robiłem, więc tak, to biuro istnieje) i możesz przyjść i im wpierniczyć :).
A cena tego zegarka na zegarowni i stacjonarnie chyba trochę przesadzona. Mam go i stwierdzam, że nie jest tyle wart.
  • Odpowiedz