Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@pacjent_0

Na koniec, tytułem wyjaśnienia dla osób niemających czasu na obejrzenie 45 minutowego nagrania. Jest całkowicie oczywiste, że to co nazwałem piątką Konfederacji to:


1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
2. Sprzeciw wobec promocji LGBTWTF w szkołach.
3. Sprzeciw wobec aborcji.
4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej.

Tylko w tej formie ma znacznie mniejszą siłę rażenia. Gdyby każdy punkt rozbudować i zniuansować, nikt by
  • Odpowiedz
@iAmTS: jednoczesnie ta sama grupa (przynajmniej na wykopie) chce odbierac innym prawa do ochrony przed zniewazaniem tego co dla drugiego czlowieka moze byc swiete (usuniecie z k.k. art. 196.)

Nie, dalej uważam że karanie za bluźnierstwo to idiotyzm xDDD


https://www.wykop.pl/wpis/49548631/przypominam-wszystkim-lewakom-ze-nie-ma-dowodow-na/#comment-175283485

bluznierstwo - znieważanie (słowem lub czynem) czegoś powszechnie szanowanego, szczególnie tego, co religia uznaje za święte (sacrum)

Udajac, ze zniewaznie nie ma zwiazku z mowa nienawiści a profanowanie jest okej.

Mowa
ziemba1 - @iAmTS: jednoczesnie ta sama grupa (przynajmniej na wykopie) chce odbierac ...

źródło: comment_1590423335vup1OgPtDMIzs9iVPek0XG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziemba1: Jak mi Bosak palcem pokaże te słynne przywileje LGBT (np względem nacjonalistów albo konserwatystów) to wtedy spoko, jak narazie nie daje żadnych konkretów. A jak tak bardzo narzeka na ucisk ideowy w Polsce to może niech się zastanowi czy bratanie się z Forza Nuova w Polsce to na pewno trafiony pomysł.

  • Odpowiedz
  • 2
@ziemba1 a co to jest ta promocja LPG w szkołach? Przyjdzie pan na pogadankę i mój syn zacznie chodzić w sukience albo nagle poczuje pociąg do Mateusza z 4c? xD
  • Odpowiedz