Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: mam stroj zimowy rowerowy i nadal w nim jezdze i nie wiem ile ty kilometrow robisz ,ale ja w maju zrobilem 800, gdzie najdluzszy dystans to 180km, gdzie po jezdzie telepalem sie z zimna...
  • Odpowiedz
@u8t3io3p: no ale ja sie wcale nie kryje z tym, ze jestem amatorem i nie udaje jakiegos promastera xD jezdze sobie rekreacyjnie i dla mnje teraz jest idealna pogoda odliczajac deszcz
  • Odpowiedz
@AgentGRU: a myslisz, ze ja jestem promasterem? xd, po prostu jezdze od 3 lat wiec moge sobie pozwolic na dystansy znacznie dluzsze, ale w tym roku jeszcze 200 nie robilem bo pogoda jest do dupy, w niedziele zawrocilem bo strasznie wialo i zle sie poczulem po 30 kilometrach
  • Odpowiedz
@solimoes: fakt trochę lipa żeby pod koniec maja ciągle w zimowych butach jeździć (bo jeżdżę z wieczora i przy 10 to już jest dyskomfort w letnich. Przynajmniej dla mnie)
  • Odpowiedz
nic mu się nie stanie jak przejedzie się po deszczu i go nie umyjesz...

@radoslaw-szalkowski: Wszystko spoko, tylko niektórzy tu trochę na rower wydali i nie zamierzają go trzymać w piwnicy jak 12-latek swojego makrokesza ( ͡° ͜ʖ ͡°) A #!$%@? od błota rower w mieszkaniu to słaba opcja.
  • Odpowiedz