Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Poszukuję #student #programowanie który by ogarnął mi backend prostej strony. Strona byłaby właściwie techniczną kopią strony ulotki-filmowe.pl. Wersja mobilna nie jest potrzebna, rejestracja nie jest potrzebna (jedno konto na sztywno wpięte do bazy danych), żadne zabiezpieczenia też raczej nie będą potrzebne bo kto się będzie chciał na to włamywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Na ile wyceniłby to student w wykonaniu na #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam dłubie i się uczę PHP na tym ale mało czasu mam ostatnio i chciałbym na szybciej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#programista15k #informatyka #damprace
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackredwhite: front już jest zrobiony, suchy CSS może z linijką JSa, pewnie będzie trzeba poprawić w jednym miejscu gdzie jest element wgrywania zdjęć, bo nie wiedziałem jak to rozwiązać
@iErdo: ty nie potrzebujesz tu typowego back-endu tylko web database + D(ata)A(ccess)L(ayer) jakis MySQL czy SqlLite. Majac w niej 4k pozycji to mozesz smialo wysylac przy kazdej nowej sessji. Ba, nawet jakis dobrze skompresowany plik tekstowy by Ci starczyl. Tak bedzie Ci i prosciej i taniej a jak juz cos dlubiesz to po jakims godzinnym tutorialu sam zrobisz. Studenta bym tu nie bral nawet bo pewnie skomplikuje to w #!$%@? i